Pagina 2 din 20 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 155

Subiect: Totul despre muzica in Vaslui

Inregistrat
    06.10.2007

Implicit Re: Formatii si DJ din Vaslui

Citat Postat de madamme Vezi mesajul
    Salutare,miresici de Vaslui!Daca stiti formatii sau Dj din Vaslui,scrieti aici!Ma intereseaza ce formatii avem noi in Vaslui si DJ pt nunta!MULTUMESC!Astept raspunsul vostru!Pupici
    depinde ce fel de DJ vrei.
    daca vrei unul care sa se implice, sa invite lumea la dans etc..
    sau
    daca e ok si unul care schimba melodiile si cu asta basta.
    important e sa iti mearga statia si microfonul calumea. poate lua oricine cuvantul daca dj-ul e mai ..timid

Inregistrat
    30.01.2009

Smile Re: Fratii Reut

Citat Postat de Cat_Eyes Vezi mesajul
    mersi. nu stiam.
    mi se pare mult 2500 de E, doar nu iti sufla aur! mai bine DJ si o formatie pentru o ora si gata.
    am fost la nunta cu dj si a iesit bine.

nah acum depinde de ce isi doreste fiecare.eu din punctul asta de vedere vreau o formatie cu intrumente.....sau mai bine zis ansamblu folcloric......sa aiba de la acordeon si vioara la nai si tambal.asta mi-am dorit intotdeauna.ca parca altfel se aude cand se unesc toate intrumentele alea.
    si eu am fost la o nunta cu dj acum un 2 ani si nu mi-a placut deloc.......pe langa faptul ca era prea tare muzica am mai ascultat si toata seara numai "gasca mea" si nush mai ce melodii de le asculta astia de 14 ani acum.
    asa ceva eu nu vreau.
    dar cum am zis.....depinde de gusturile fiecaruia......si mai ales de doleantele mirilor.

Inregistrat
    15.10.2008

Implicit Re: Formatia Policrom din Vaslui

Buna. In legatura cu formatia Policrom...intradevar canta ff frumos..insa trag foarte mult de timp...si in plus is si FOARTE scumpi...eu am nunta in august..si am incheiat contractul cu baietii ce canta la Crama...am fost la vreo 2 nunti...si i am auzit...canta binisor..si ..in plus..is si mai ieftini..

Inregistrat
    16.07.2008

Citat Postat de noi_doi_amandoi Vezi mesajul
    Mersi ...
    E cam mult ..e drept ..dar din ce am putut eu vedea pe youtube ...m au impresionat ...sunt buni ...Fratii Reut mi au cerut 2500 E si nu prea se compara...
    Ufff... e greu si timpul trece... trebuie sa ma hotarasc....
    buna
    te-ai decis pana la urmă ce formatie sa impaci?

Eu sunt din Iasi si am luat formatia Pro Music Band din Vaslui , au cantat la nunta fratelui meu si am fost impresionata de ei si i-am luat foarte din timp cu gandul sa nu-i pierd , dar tare mie frica sa nu se intample ceva cu formatia pana la nunta mea mai e mult , de aceea rog pe oricine are informatii despre ei sa-mi de-a un mesaj pe privat !!! multumesc anticipat

Inregistrat
    16.07.2008

Citat Postat de alexandra_iq Vezi mesajul
    Eu sunt din Iasi si am luat formatia Pro Music Band din Vaslui , au cantat la nunta fratelui meu si am fost impresionata de ei si i-am luat foarte din timp cu gandul sa nu-i pierd , dar tare mie frica sa nu se intample ceva cu formatia pana la nunta mea mai e mult , de aceea rog pe oricine are informatii despre ei sa-mi de-a un mesaj pe privat !!! multumesc anticipat
    cum sa-i pierzi? nu ai incheiat contract?

De Formatia Pro Music Band care canta la restaurantul Still stiti ceva eu i-am impacat la nunta mea tocmai de pe acuma ca sa nu-i pierd mie mi-au placut foarte mult dar a-si dori sa aud si alte pareri .

Citat Postat de kraluca Vezi mesajul
    cum sa-i pierzi? nu ai incheiat contract?
    bineinteles ca am semnat contract dar i-am luat de pe acum sa nu fie ocupati pe data nuntii mele , 25 septembrie la anu atunci vreau sa o fac , aceasta data are o valoare sentimentala foarte mare pentru mine .

Pagina 2 din 20 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us