Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate de la 49 la 54 din 54

Subiect: Hotel Europa

Implicit Re: Nunta la Hotel Europa-Vaslui

Citat Postat de crina1458 Vezi mesajul
    hotel europa e o alegere buna e mare sala da nu prea imi plac chelneri de acolo si am auzit ca fac pretentii aia acolo la ornat.cica au firma lor si daca aduci pe alti mai buni ca ei vor taxa sau nu stiu ce. Ce prostie
    Restaurantul Europa a fost o alegere foarte buna si ne bucuram ca totul a iesit asa cum ne-am dorit Chelnerii n-au facut pretentii ....au fost exemplari.Ca orice angajati si-au indeplinit toate sarcinile. Cand ai avut ocazia sa-i cunosti ? Intradevar stii ceva in legatura cu ornatul salii dar nu esti informata foarte bine. Poti citi mesajele din urma. Totul este precizat in contractul lor.
    Nu fac publiciate restaurantului..dar am avut o nunta de vis...

Citat Postat de roxanelu Vezi mesajul
    Restaurantul Europa a fost o alegere foarte buna si ne bucuram ca totul a iesit asa cum ne-am dorit Chelnerii n-au facut pretentii ....au fost exemplari.Ca orice angajati si-au indeplinit toate sarcinile. Cand ai avut ocazia sa-i cunosti ? Intradevar stii ceva in legatura cu ornatul salii dar nu esti informata foarte bine. Poti citi mesajele din urma. Totul este precizat in contractul lor.
    Nu fac publiciate restaurantului..dar am avut o nunta de vis...
    CASA DE PIATRA ROXI

Citat Postat de ciocolatika Vezi mesajul
    CASA DE PIATRA ROXI
    Multumim mult de tot

Inregistrat
    06.10.2007

Sa va fie de bine!
    Roxi, poate intri pe topicul de Decoratiuni si ne spui si cu cine ai lucrat.. si cat te-a ajuns!

Inregistrat
    27.08.2010

Hello, hello dragele mele miresici de Vaslui!

Sunt in aprigi cautari de locatie de nunta. Problema e ca atat eu cat si ginerica locuim in Bucuresti, si nu prea avem timp sa colindam prin toate restaurantele din Vaslui.Mi-a atras atenti hotelul Europa, restaurantul este ok, problema e ca nu prea mai sunt postari recente. Stie cineva la cat ajunge un meniu acum si cat e avansul?
    Va multumesc.

Inregistrat
    20.06.2013

Implicit Re: Hotel Europa

buna miresicilor!

a facut cineva nunta recent la Restaurant Europa din Vaslui?

m-ar interesa detalii despre organizare, preturi..

Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us