Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 13 din 13

Subiect: Flamingo

Inregistrat
    28.03.2010

Thumbs up Re: cine a facut nunta la flamingo?

buna ... am avut nunta Flamingo anul trecut in 19 septembrie si anul acesta o sa fiu nasa tot in septembrie ... finii tot acolo o sa isi faca nunta la recomandarea noastra....si nasii nostrii au nunta tot acolo in mai ....eu am fost foarte multumita de serviciile lor ... nu stiu daca a avut o legatura ca am avut cunostinte de acolo sau asa se comporta ei de obicei ... mie mi-a placut pt ca au o sala destul de mare si daca o sa fie multi invitati macar nu iti bati capul pe unde o sa ii pui (eu am avut 280) ... daca ii nunta de seara o sa primesti o camera ... apeleaza cu incredere la DJ -ul din Beclean ... o muzica foarte buna ... au fost multumiti toti invitatii ...daca te intereseaza iti dau detalii in legatura cu ei ... ei o sa amenejeze si la celelalte nunti din mai si din septembrie ...in rest ce sa spun .. bafta si succes in viata si incearca sa nu te stresezi ...
    Ultima editare de criion : 28.03.2010 23:54:18 Motiv: greseala tipar

Inregistrat
    30.01.2010

Implicit Re: cine a facut nunta la flamingo?

Citat Postat de criion Vezi mesajul
    buna ... am avut nunta Flamingo anul trecut in 19 septembrie si anul acesta o sa fiu nasa tot in septembrie ... finii tot acolo o sa isi faca nunta la recomandarea noastra....si nasii nostrii au nunta tot acolo in mai ....eu am fost foarte multumita de serviciile lor ... nu stiu daca a avut o legatura ca am avut cunostinte de acolo sau asa se comporta ei de obicei ... mie mi-a placut pt ca au o sala destul de mare si daca o sa fie multi invitati macar nu iti bati capul pe unde o sa ii pui (eu am avut 280) ... daca ii nunta de seara o sa primesti o camera ... apeleaza cu incredere la DJ -ul din Beclean ... o muzica foarte buna ... au fost multumiti toti invitatii ...daca te intereseaza iti dau detalii in legatura cu ei ... ei o sa amenejeze si la celelalte nunti din mai si din septembrie ...in rest ce sa spun .. bafta si succes in viata si incearca sa nu te stresezi ...
    Buna, multumesc frumos de ajutor, as avea cateva intrebari poate ma poti ajuta, la pretul meniului se poate negocia?,mancarea cum a fost?, sincer e cam scump in comparatie cu alte restaurante din Bistrita, daca sti ceva astept un mesaj de la tine.
    Multumesc frumos.

Inregistrat
    11.04.2010

Buna miresicior!Eu sunt noua pe aici asa ca as vrea sa va salut in primul rand iar in al doilea sa va rog sa ma ajutati si pe mn cu cv sfaturi...noi inca nu am inceput cu pregatirle pentru nunta dar ne-am gand k am vrea sa facem marele pas aprox anul viitor prin luna iulie si deoarece eu sunt in spania as vrea sa ma interesez putin cum merg treburile pe acolo...mi s-a recomandat restaurantul flamingo dar si enjoy asa ca nu stiu care optiune ar fi mai buna asadar apelez la voi...ast rasp vostru

Inregistrat
    22.05.2012

Citat Postat de ciumbucuruta Vezi mesajul
    salutiiiiii....daca faci nunta la Flamingo, te-as sfatui ca pentru meniuri sa vorbesti direct cu bucatarul !!...el te va ajuta f. bine in ceea ce priveste gramajele;sa aveti o persoana care se va ocupa , in mod special, de bautura adusa din exterior(cred ca va lasa sa cumparati berea din alta parte).Daca ramane dupa nunta bautura(ma refer aici la spirtoase), sa aveti grija sa o luati de pe mese daca nu doriti sa ramaneti fara ea(asta se cam intampla la majoritatea restaurantelor, ospatariii isi cam fac "de cap").Cred ca si acum se obisnuieste sa primiti o camera (daca faceti nunta de seara).Sper sa-ti fi fost de folos cu tot ceea ce ti-am scris! pupici !!
    Buna

Poti te rog sa imi spui care a fost meniul si cam cat a costat. O sa am si eu acolo nunta si as aprecia mult daca as sti mai multe

Mersi mult

Inregistrat
    22.05.2012

Citat Postat de criion Vezi mesajul
    Buna

Poti te rog sa imi spui care a fost meniul si cam cat a costat. O sa am si eu acolo nunta si as aprecia mult daca as sti mai multe

Mersi mult

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us