Pagina 1 din 688 1231151101501 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 5503

Subiect: Nume pentru fetite

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Nume pentru fetite

dragele mele tocmai mi-a venit ideea ca m-ati putea ajuta in alegerea unui nume pentru fetita noastra.....
    asa ca va rog sa imi spuneti care e numele care v-a impresionat cel mai tare si pe care eventual l-ati da fetei voastre.... :-*

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    14.06.2006

Implicit Re: nume pentru fetite

Citat Postat de valen
    dragele mele tocmai mi-a venit ideea ca m-ati putea ajuta in alegerea unui nume pentru fetita noastra.....
    asa ca va rog sa imi spuneti care e numele care v-a impresionat cel mai tare si pe care eventual l-ati da fetei voastre.... :-*
    Noi am si hotarat numele fetitzei noastre...asta daca d-zeu ne va da o fetitza...numele printesei noastre va fi karina..ce ziceti?
    pusici

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de valen

Alexia, Elise
    azzaleya

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    12.07.2006

Citat Postat de valen
    Cand eram mica imi doream ca pe fetita mea sa o cheme Viviana sau Teodora...acuma inca nu m-am gandit la un nume...pana o sa apara bebele la noi ( e planificat peste 3-4 ani ) sigur o sa gasesc multe nume si o sa ma tot razgandesc

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    29.08.2006

hihi..c dragut! yo la fetita o sa-i pun Ayana Daria, iar la baietel Radu Matei.. si o sa-l stig raducu, normal!!! mai aveam nume de fata anira( adik inversul numelui meu), dar m-am razgandit intre timp! iar dak o sa-mi dea Dumnezeu mai multi am rezerve !!
    valen, sa ai un copil de nota 10 care sa-ti aduca numai bucurii! de fapt, e urare pentru toate care sunteti insarcinate!! va pup
    Ultima editare de ayana2010 : 12.10.2006 15:36:24

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    05.09.2006

pe fetita mea, daca o sa am fetita, o sa o cheme leila sau iasmina. nu m-am hotarat, poate amandoua.
    ce zici de numele astea?

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de valen
    Numele care mie imi place foarte mult e Ida Maria. Ida e nume frantuzesc iar de Maria nu cred ca trebuie sa iti mai spun ceva.
    Depinde insa si ce vrei tu. Vrei un nume "normal" sau ceva mai rar?

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Fara doar si poate daca am sa am o fetita numele ei o sa fie Josefine!!!

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 1 din 688 1231151101501 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •