Pagina 1 din 54 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 431

Subiect: Pregatirile miresicilor din Husi

Inregistrat
    29.01.2008

Post Pregatirile miresicilor din Husi

Cred ca ar trebui sa deschidem si un subiect pt miresicile din Husi....

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    29.01.2008

Implicit Re: Miresici de HUSI

revin eu ceva detalii:
    SALONUL "MARIUCA": e in renovare, maresc sala si fac mese rotunde dar nu mai sunt locuri pt 2009.in ceea ce nu percep decat taxa de inchiriere a salii +meniul(asta daca nu iei totul de la ei). in ceea ce priveste ornatul incearca sa va impuna ornatul salii facut de ei - care dupa parerea mea nu arata prea bine- dar daca va tineti tare pe pozitii cedeaza.

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    29.01.2008

"pensiunea dobrina" -mai sunt locuri pt 2009, sunt putin cam scumpi dar sala arata bine(exceptie ar face farfuriile alea de pe pereti...). percep taxa de inchiriere a salii - aprox 500 de euro. dar atentie daca vreti sa va ornati sala va mai cer inca 500lei (nu inteleg de ce...).

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    29.01.2008

hotel "cantemir" -sala e mica intra max 50 de perechi. percep 500lei chiria salii, meniul e scump,mancarea si servirea execrabile.
    in principiu incearca sa impuna ornatul salii facut de ele dar daca le iei la bani marunti cedeaza.
    am fost acolo pe 27 dec la o cumatrie si am inceput asa: am cerut ca aperitiv un martini, barul era langa masa noastra si lamaia nu a putut sa o apuce cu lingurita si asa ca a luat-o cu mana si a pus-o in pahar. noi suntem fumatori si ne-au schimbat scrumiera o singura data chiar daca am umplut-o cu servetele... ase vedea ca e taiat eventual de dimineata si avea o rosie intreaga trantita acolo ca sa fie. aperitivul cald a fost frigarui de pui sarate si arse, apoi a urmat pastrav la cuptor mai mult fiert, si ultimul fiert a fost o incercare de medalion de porc si vita dar carnea era f tare.
    nu s-a pus prob de bani ca cine a facut acolo nu s-a uitat la bani dar cu toate astea....

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    29.01.2008

despre "podgoriile husiului" nu am prea multe detalii(nu am nici o cunostita care face acolo nunta). dar va spun din ce stiu de anul trecut.
    se percepea asa: 400lei chiria,400lei remiza(uzura scaune,farfurii,pahare, tacamuri dar daca se sparge ceva oricum platesti), tb sa platesti tu personaluu 250lei/pers iar ornatul il impun pe cel facut de ei(nu arata f bine si daca au noroc sa alegi aceleasi culori pe care le-au avut anterior o sa ai aceeasi arcada care a ramas in salon toata saptamana) dar una peste alta mancarea e buna.
    aaa si nu au contract de semnat... ceea ce nu mi se pare normal.

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    29.01.2008

ar mai fi "empire" acolo e dragut pt un eveniment restrans.accepta orice firma de ornat dar meniul e un picut cam scump dar macar e bun.

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    22.08.2008

Citat Postat de drele Vezi mesajul
    ar mai fi "empire" acolo e dragut pt un eveniment restrans.accepta orice firma de ornat dar meniul e un picut cam scump dar macar e bun.

Buna drele....vad ca esti cam singurica pe aici si m-am gandit sa iti tin companie chiar daca eu nu imi voi face nunta in Husi desi sunt din acest oras............chiar m-ar interesa sa aflu cam ce oferte sunt.....

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    09.08.2007

Citat Postat de drele Vezi mesajul
    hotel "cantemir" -sala e mica intra max 50 de perechi. percep 500lei chiria salii, meniul e scump,mancarea si servirea execrabile.
    in principiu incearca sa impuna ornatul salii facut de ele dar daca le iei la bani marunti cedeaza.
    am fost acolo pe 27 dec la o cumatrie si am inceput asa: am cerut ca aperitiv un martini, barul era langa masa noastra si lamaia nu a putut sa o apuce cu lingurita si asa ca a luat-o cu mana si a pus-o in pahar. noi suntem fumatori si ne-au schimbat scrumiera o singura data chiar daca am umplut-o cu servetele... ase vedea ca e taiat eventual de dimineata si avea o rosie intreaga trantita acolo ca sa fie. aperitivul cald a fost frigarui de pui sarate si arse, apoi a urmat pastrav la cuptor mai mult fiert, si ultimul fiert a fost o incercare de medalion de porc si vita dar carnea era f tare.
    nu s-a pus prob de bani ca cine a facut acolo nu s-a uitat la bani dar cu toate astea....
    Eu am fost acum patru ani la o nunta organizata acolo si am plecat cu o amintire placuta... mancarea foarte buna, servirea si decorul ok, mirii si invitatii multumiti.
    Bila neagra mai ales pentru faza cu lamaia
    E pacat ca, odata cu trecerea anilor, calitatea serviciilor scade, iar preturile se incapataneaza sa urce!

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 1 din 54 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •