Pagina 191 din 191 PrimulPrimul ... 91141181189190191
Rezultate de la 1.521 la 1.523 din 1523

Subiect: Nunta organizata numai de mire si mireasa

Inregistrat
    18.07.2013

Implicit Re: Nunta organizata numai de mire si mireasa

si eu am emotii mari...avem cheltuielile planificate pentru fiecare luna la sange, sper sa ne descurcam si sa iasa bine!

Inregistrat
    05.01.2014

Citat Postat de ana_lepadat Vezi mesajul
    si eu am emotii mari...avem cheltuielile planificate pentru fiecare luna la sange, sper sa ne descurcam si sa iasa bine!

Nu iti face atatea griji..De obicei oamenii sunt generosi la nunta asa ca sansele de a scoate banii pe care i-ai investit sunt mari. Incearca sa mai tai din cheltuielile pentru nunta facand unele lucruri singura sau impreuna cu viitorul sot.( ex. marturiile)

Inregistrat
    30.09.2015

Si noi ne-am organizat nunta singuri de la A la Z si a fost foarte bine.
    In momentul in care vezi cum ies lucrurile si ca sunt exact asa cum ti-ai imaginat, ai cea mai mare satisfactie.

Luati totul pas cu pas, vorbiti mult unul cu celalalt, puneti totul pe hartie si luati deciziile impreuna. Cheia succesului ramane: comunicarea. Vor fi momente tensionate dar daca discutati absolut tot si ce va convine si ce nu va convine, atunci veti face fata cu brio.

Aveti incredere in voi! Noi ne-am gandit la asta ca la primul nostru proiect pe care il facem impreuna...suna frumos, nu?

Va doresc mult succes!

Pagina 191 din 191 PrimulPrimul ... 91141181189190191

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us