Rezultatele sondajului: vreti sa fiti furate in noaptea nuntii ?

Voturi
83. Nu poți vota în acest sondaj
  • da

56 67,47%
  • nu

19 22,89%
  • nu stiu, ma mai gandesc

8 9,64%
Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112
Rezultate de la 89 la 93 din 93

Subiect: Furatul miresei - va doriti sau nu sa fiti furate?

Inregistrat
    17.10.2011

Implicit Re: furatul miresei - va doriti sau nu sa fiti furate ?

nici eu nu vreau sa fiu furata, mi se pare o tampenieeeeee , sa pleci de la nunta ta, sa pierzi 2 ore.... sper sa nu ma ia cu forta

Inregistrat
    10.07.2009

Citat Postat de 40raluk Vezi mesajul
    nici eu nu vreau sa fiu furata, mi se pare o tampenieeeeee , sa pleci de la nunta ta, sa pierzi 2 ore.... sper sa nu ma ia cu forta
    De obicei mireasa e furata de prietenii cei mai apropiati, asa ca daca le spui ca nu vrei sa fii furata, ar trebui sa te inteleaga. Iar daca nu inteleg, ii ameninti ca ii reclami pentru sechestrare de persoane

Inregistrat
    04.10.2008

Citat Postat de buburuza82 Vezi mesajul
    De obicei mireasa e furata de prietenii cei mai apropiati, asa ca daca le spui ca nu vrei sa fii furata, ar trebui sa te inteleaga. Iar daca nu inteleg, ii ameninti ca ii reclami pentru sechestrare de persoane
    eu am facut urat la hoti si ca sa nu plece cu mana goala mi-au rapit sotul................
    Ultima editare de mire_sika : 26.06.2012 23:15:45

Inregistrat
    22.02.2013

Implicit Re: Furatul miresei - va doriti sau nu sa fiti furate?

Eu una ma gandeam sa regizez marea rapire, astfel incat sa nu am surpriza ca ma trezesc cu vreun grup de ametiti care nu stiu incotro sa o apuce si batem degeaba strazile in timp ce invitatii se plictisesc de moarte la restaurant.. mai ales ca mirele nu e asa party animal, pe mine e toata raspunderea sa tin atmosfera incinsa...
    Am vazut pe net poze cu niste scenarii foarte tari: nuntati cu cagule pe cap care iau mireasa pe sus sub amenintarea pistolului, baieti de la securitate care intra in forta si o iau pe mireasa, rapitori care se intorc cu alta mireasa la schimb ))
    Voi ce parere aveti? Merita sa pregatesti rapirea si sa incerci sa realizezi ceva funny si surprinzator sau sa te ambitionezi sa nu fii furata?

Inregistrat
    09.04.2012

Implicit Re: Furatul miresei - va doriti sau nu sa fiti furate?

Eu furata nu ma las. Am zis asa , doar in cazul in care reuseste cineva sa ma pacaleasca in adevaratul sens al cuvantului..incat sa nu mi dau seama ce se intampla , si sa ma faca sa "cad in capcana" dar altfel nu.

Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us