Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011
Rezultate de la 81 la 87 din 87

Subiect: Muzica in Ialomita: DJ, formatii, lautari, etc

Inregistrat
    30.01.2011

Implicit Re: Muzica in Ialomita: DJ, formatii, lautari, etc

buna fetelor!! ati auzit de formatia orient din slobozia, as vrea si eu mai multe informatii cat mai urgent.pop

Inregistrat
    08.06.2011

Citat Postat de nabamare Vezi mesajul
    Buna ziua fetelor,imi puteti spune si mie ceva detalii despre formatia Paradox,urmeaza sa ne cante la nunta.
    M-ar interesa si pe mine aceasta formatie....cum au cantat, ii recomanzi? Poti sa imi dai cateva detalii?
    Multumesc

Inregistrat
    21.11.2010

Un Dj bun sau mai multi imi poate recomanda si mie cineva...SI NISTE PRETURI ORIENTATIVE?

Inregistrat
    11.08.2010

Citat Postat de oana_90 Vezi mesajul
    Un Dj bun sau mai multi imi poate recomanda si mie cineva...SI NISTE PRETURI ORIENTATIVE?
    pregatiri pt botez?
    eu nu stiu, dar o sa ma interesez!

Inregistrat
    21.11.2010

Citat Postat de georgianageorgi Vezi mesajul
    pregatiri pt botez?
    eu nu stiu, dar o sa ma interesez!
    Iti dai seama. Vreau sa ma ocup acum, cat mai am timp si chef, ca dupa ce nasc sunt convinsa ca altele vor fi prioritatile. Chiar te rog daca poti, eu nu cunosc pe nimeni si pt formatie nu ma prea indur sa mai dau banii.

Implicit Re: Miresici din Slobozia, jud Ialomita

Citat Postat de sweatmoments Vezi mesajul
    Aha, deci la biserica trebuie sa merg si eu prin octombrie...eu vreau formatie...dar nu stiu cand se merg sa vb cu ei...tu ai semnat contract cu dj-ul?Mersi!
    Miresici va rog sa ma ajutati si pe mine cu recomandari de formatii care stiu sa imbine toate genurile muzicale sau sa-mi recomandati un interpret/interpreta de muzica populara care sa aibe cateva interventii.

In alta ordine de idei va rog sa-mi spueti ce parere aveti de formatia Favorit din Slobozia. Mi-au fost recomandati de o alta formatie din Bucuresti care nu erau disponibili atunci cand i-am solicitat noi. Eu i-am ascultat pe cei de la Favorit pe youtube dar nu pot sa spun ca m-au convins si nu as vrea sa fac un drum special Bucuresti- Slobozia sa-i ascult live fara sa am si alte recomandari.

Va multumesc anticipat si va doresc spor la pregatiri.

Implicit Re: Miresici din Slobozia, jud Ialomita

Da formatia Favorit din Slobozia este foarte buna , atat instrumental cat si vocal! http://www.youtube.com/watch?v=5XOp_qbEBZg

Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us