Pagina 58 din 58 PrimulPrimul ... 848565758
Rezultate de la 457 la 461 din 461

Subiect: Miresici din Calarasi- pregatiri de nunta

Inregistrat
    24.09.2012

Implicit Re: Miresici din Calarasi- pregatiri de nunta

Citat Postat de rozze_sandra Vezi mesajul
    Multumesc mult. Chiar asa de drastic sa fie sa nu gasesc pe cineva profi sa ma fardeze?? Eu am auzit de cineva care fardeaza si coafeaza la coaforul vougue, cel de langa piata mare. Are cineva idee, sau s-a aranjat cineva acolo?
    Distractie placuta la nunta!Sa ne povestesti cum a fost
    “It is not a lack of love, but a lack of friendship that makes unhappy marriages.”
    ― Friedrich Nietzsche

Inregistrat
    23.11.2008

Buna,
    Cine imi recomanda si mie pe cineva din Calarasi pentru coafat si make-up plss. Trebuie sa ma duc la o nunta pe 08.06 in Calarasi si daca tot am acest eveniment as vrea sa fac o proba ptr ambele servicii. Ms anticipat

Sa ne spui cum ai rezolvat cu machiajul...ma intereseaza si pe mine! Eu cunosc o tipa care m-a machiat f frumos, daca vreti atasez poze dar parca as vrea sa am cu cine sa compar...

Citat Postat de Wannah Vezi mesajul
    Sa ne spui cum ai rezolvat cu machiajul...ma intereseaza si pe mine! Eu cunosc o tipa care m-a machiat f frumos, daca vreti atasez poze dar parca as vrea sa am cu cine sa compar...
    Buna,
    Din pacate nu am gasit pe nimeni in Calarasi sa ma coafeze, intr-un timp atat de scurt si prin urmare am decis sa ma coafez in Bucuresti. Inca nu am gasit pe cineva profi in Calarasi ptr coafat si make-up, dar poate imi spui si mie cine te-a fardat pe tine si da, cateva poze ar fi folositoare. Ms

Inregistrat
    23.11.2008

Buna,
    Din pacate nu am gasit pe nimeni in Calarasi sa ma coafeze, intr-un timp atat de scurt si prin urmare am decis sa ma coafez in Bucuresti. Inca nu am gasit pe cineva profi in Calarasi ptr coafat si make-up, dar poate imi spui si mie cine te-a fardat pe tine si da, cateva poze ar fi folositoare. Ms
    Buna!

Daca iti place ce vezi, iti dau mesaj privat cu numele fetei care m-a machiat.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    07.01.2015

Buna fetelor,

Am fost in cautarea unui costum de mire si ne-a placut tare mult unul la Cavaliere. Nu am gasit marimea sotului si am aflat ca se fabrica in Calarasi. Am vrea sa mergem sa vedem magazinul de desfacere al fabricii din Calarasi.

Aveti idee unde este fabrica Cavaliere? As vrea sa mergem intr-o mica excursie sa il cautam.

Va multumesc

Pagina 58 din 58 PrimulPrimul ... 848565758

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us