Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate de la 41 la 45 din 45

Subiect: Restaurante in Slobozia, jud. Ialomita

Inregistrat
    31.08.2011

Implicit Re: Restaurante in Slobozia, jud. Ialomita

Buna,
    As dori si eu daca ma poate ajuta cineva cu o parere despre restaurantul privighetoarea, daca a facut cineva nunta acolo, cate persoane si daca a intampinat probleme? Multumesc de ajutor!

Inregistrat
    01.04.2012

face cineva nunta la restaurantul nou din Slobozia, Noblesse parca, unde a fost Top food inainte? Eram interesata de niste preturi ca mi s-a parut foarte frumos si elegant restaurantul.

Inregistrat
    09.02.2011

Citat Postat de Adelina2012 Vezi mesajul
    face cineva nunta la restaurantul nou din Slobozia, Noblesse parca, unde a fost Top food inainte? Eram interesata de niste preturi ca mi s-a parut foarte frumos si elegant restaurantul.

dap. Eu.

Intr-adevar, restaurantul este proaspat renovat si arata super!
    Eu voi avea nunta in iulie anul acesta. In functie de meniul pe care il alegi , afli si pretul, cel mai ieftin meniu este 130 lei si cel mai scump 150 lei.

Exista si optiunea open bar( bautura si racoritoare nelimitat) Daca o alegi, la meniu se adauga 30 lei.

Inregistrat
    17.04.2012

Citat Postat de Adelina2012 Vezi mesajul
    nu recomand nimanui ...am fost la petrecerea de Paste si drept sa va spun au fost ceva probleme:
    - pretul a fost cam mare pentru ce au servit
    - mancare un pic suspecta(piept de pui "noblese" cam tare,ziceai ca-i cauciuc, dropu se faramita,ca sa nu mai zic de asa-zisa friptura de miel care putzea - asta ca sa fiu eleganta)
    - vinul ziceai ca-i d'ala de PET(gust oribil)
    - farfuriile "un pic" cam murdare ;)
    Impresia generala a mea a fost una de amatorism,de lucru facut de mantuiala. Nu stiu cine-i sef sau sefi acolo dar un restaurant nu inseamna numai o sala de mese aranjata cat de cat si loc de dans(asta gasesti in orice discoteca sau club) ci si o servire si o prezentare la superlativ.
    Asa ca ai grija si gandeste de mai multe ori inainte sa te hotarasti(nunta trebuie sa fie ceva de vis,ceva care sa-ti ramana in memorie ca un moment deosebit.Personal as alege un restaurant din oras(Select,La Costa) intrucat preturile sunt comparabile iar diferenta fata de Noblesse este enorma(stiu ce vorbesc pentru ca am fost si in aceste restaurante si, sa fiu sincera, pur si simplu nu exista comparatie).

Inregistrat
    20.02.2013

Citat Postat de roxana1990 Vezi mesajul
    nu recomand nimanui ...am fost la petrecerea de Paste si drept sa va spun au fost ceva probleme:
    - pretul a fost cam mare pentru ce au servit
    - mancare un pic suspecta(piept de pui "noblese" cam tare,ziceai ca-i cauciuc, dropu se faramita,ca sa nu mai zic de asa-zisa friptura de miel care putzea - asta ca sa fiu eleganta)
    - vinul ziceai ca-i d'ala de PET(gust oribil)
    - farfuriile "un pic" cam murdare ;)
    Impresia generala a mea a fost una de amatorism,de lucru facut de mantuiala. Nu stiu cine-i sef sau sefi acolo dar un restaurant nu inseamna numai o sala de mese aranjata cat de cat si loc de dans(asta gasesti in orice discoteca sau club) ci si o servire si o prezentare la superlativ.
    Asa ca ai grija si gandeste de mai multe ori inainte sa te hotarasti(nunta trebuie sa fie ceva de vis,ceva care sa-ti ramana in memorie ca un moment deosebit.Personal as alege un restaurant din oras(Select,La Costa) intrucat preturile sunt comparabile iar diferenta fata de Noblesse este enorma(stiu ce vorbesc pentru ca am fost si in aceste restaurante si, sa fiu sincera, pur si simplu nu exista comparatie).
    Si eu am fost la petrecerea de Pasti la Noblesse si am fost chiar foarte incantata. vinul era Vinul cavalerului si nu prea avea gust de pet..dar acum fiecare cu parerea lui. Mie mi-a placut foarte mult, am fost chiar si la o nunta anul trecut unde a fost o atmosfera foarte frumoasa si mancarea extraordinara. Acum fiecare cu parerile lui, dar nu stiu cum recomanzi tu La costa in conditiile in care nu o data..ci de n ori mi s-a intamplat sa primesc cu totul altceva in farfurie decat speram, ca sa nu mai vorbesc de preturile exorbitante pe care le practica mai nou.
    Noblesse mi se pare un restaurant foarte elegant si frumos, si tinerii care se ocupa de el sunt de nota 10. e usor sa arunci cu noroi si greu sa apreciezi. multumesc!
    Si am uitat sa te intreb, cum spui ca mielul putzea...cand NU A FOST MIEL IN MENIU!
    Ultima editare de Andya200 : 22.02.2013 14:36:57

Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us