Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate de la 41 la 48 din 48

Subiect: magazine cu rochii de mireasa in targoviste

Inregistrat
    04.07.2009

Implicit Re: magazine cu rochii de mireasa in targoviste

Citat Postat de ali21sto Vezi mesajul
    Buna fetelor! pt cele care nu v-ati cumparat inca rochita va sfatuiesc sa incercati in Ploiesti.Am vb cu prietena mea,se casatoreste in aceeasi zi cu mine si mi-a spus ca a gasit rochite super dragute de la 700 ron.A ei a costat 1000 ron! Sigur cand ajung in tara merg direct la Ploiesti! Si eu fac parte din clubul miresicilor care nu vor sa dea prea multi bani pe rochie!

Bafta la pregatiri!
    Buna,

De unde anume din Ploiesti? Am si eu o prietena acolo si cand mai merg sa o vizitez, poata dam o raita prin magazine.

Inregistrat
    18.06.2009

Prietena mea mi-a spus ca undeva pe la Hale in Ploiesti sunt mai multe magazine.Nu stiu sa iti spun exact,dar daca prietena ta e din Ploiesti trebuie sa stie.

Inregistrat
    04.07.2009

Prietena mea mi-a spus ca undeva pe la Hale in Ploiesti sunt mai multe magazine.Nu stiu sa iti spun exact,dar daca prietena ta e din Ploiesti trebuie sa stie.
    Cred ca stiu si eu cam in ce zona se afla halele.
    Multumesc de informatie.

Inregistrat
    25.05.2009

Citat Postat de gabi_myx_mail Vezi mesajul
    fetelor, nu va mai ciondaniti
    fiecare ia propriile decizii!!!
    nu conteaza cat costa rochita, important este sa ti se potriveasca si sa iti placa...
    mai bine spuneti cum anume ati vrea sa fie rochita...ca doar la asta visam toate,nu?
    Ai dreptate!

Eu va spun ca exista si aceasta posibilitate! Unde preturile sunt accesibile! Si iarasi mai sunt preturi bune la rochiile de mireasa in Pitesti! Asa am auzit! Maxim 1000 RON pe rochie! Bafta la cautari! Si.. CASA DE PIATRA!

Inregistrat
    23.07.2009

Thumbs up Re: magazine cu rochii de mireasa in targoviste

Pentru viitoarele mirese le recomand mag.din spatele CASEI SINDICATELOR(TARGOVISTE),nu ii stiu numele acum. Gasiti tot ce va trebuie intr-un singur loc(au foarte multe modele de rochii mireasa,rochii de seara,etc).In caz ca nu gasiti marimea potrivita,vi se executa modelul respectiv in cel mai scurt timp.Sotia mea a fost foarte multumita de cum a iesit rochia de ocazie.
    Multa bafta si CASA DE PIATRA !

Inregistrat
    09.12.2008

S-a deschis un magazin cu rochii de mireasa si accesorii si la caraiman, la etajul 1, langa piata 1mai.
    Au preturi foarte bune. sunt rochii de mireasa intre 6 milioane si 12 milioane si sunt modele foarte frumoase.

Inregistrat
    17.01.2011

este un magazin pe laga hale cum metgi catre primaria din ploiesti

Inregistrat
    17.01.2011

Citat Postat de dunia Vezi mesajul
    Buna,

De unde anume din Ploiesti? Am si eu o prietena acolo si cand mai merg sa o vizitez, poata dam o raita prin magazine.
    tot in ploiesti mai este un magazin cum te duci spre maternitate. e ok si preturile sunt bune

Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us