Pagina 427 din 427 PrimulPrimul ... 327377417425426427
Rezultate de la 3.409 la 3.412 din 3412

Subiect: Formatie, lautari, solisti pentru nunta

Inregistrat
    06.01.2017

Thumbs up Re: Formatie, lautari, solisti pentru nunta

Citat Postat de rellyyta Vezi mesajul
    Iti recomand Andreea si Adrian Cirstea. Pret bun, sonorizare impecabila, program muzical de exceptie.
    Ma intereseaza si pe mine aceasta formatie, am mai cerut cateva pareri . I-am vazut in seara de revelion si ma interesa cateva aspecte printre care si pretul. Multumesc

Inregistrat
    04.05.2015

Implicit Re: Formatie, lautari, solisti pentru nunta

Buna fetelor...eu va recomand Acord Band Roman...sunt peste toate trupele care le-am citit pe aici..am fost la cateva evenimente cu ei si credeti-ma ca totul este la superlativ..sunt 6 membrii, solist solista saxofon vioara clapa si chitara..baiatul cu chitara canta si el cu vocea..fac show, danseaza cu invitatii, se urca pe scaune, pe mese, se pun jos cu invitatii, toata lumea chiuiee si danseaza..la un moment dat au urcat mirii si nasii pe scaune si fiecare canta cate o strofa..pauze foarte putine! Au un moment de vioara atunci cand se seveste friptura..au un repertoriu f variat incepand de la muzica veche, cover, pana la toate noutatile si muzica de petrecere si folclor! Au venit cu schela mare de lumini si aveau un sunet ffff clar!! Spor la miresit!!

Inregistrat
    05.10.2015

Buna, noi am ales Ballroom Taraf. Sunt nou aparuti pe piata si parerea mea este ca merita intrucat au preturi faine pentru un taraf.

Inregistrat
    08.07.2008

O buna perioada de timp si eu m-am tot gandit daca sa aleg un dj sau o formatie. Am cautat articole, am cerut sfaturi ...pana in ziua cand am gasit acest articol: http://weddingmastery.ro/blog/4-crit...ormatiibanddj/

Pagina 427 din 427 PrimulPrimul ... 327377417425426427

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us