Pagina 4 din 427 PrimulPrimul ... 234561454104 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 25 la 32 din 3409

Subiect: Formatie, lautari, solisti pentru nunta

Smile Re: Formatie pentru nunta

Buna fetelor!
    Am si eu nevoie de ajutorul vostru.Pana mai zilele trecute aveam formatie si era super.Insa unul din membri s-a certat cu ceilalti(si el era baza ca ,canta la orga)>mi-au dat avansul inapoi si m-au lasat cu ochii in soare .Am nevoie uregent de o formatie care sa cante toate genurile si care sa nu depaseasca 800 e>Multumesc anticipat

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    24.04.2007

Implicit Re: Formatie pentru nunta

Citat Postat de dana33 Vezi mesajul
    In sfarsit pot sa stau linistita.Am semnat contractul cu formatia si ne-a costat 1500euro.E cam mult dar merita toti banii.Precizez ca formatia are 7membrii+dj si canta absolut orice.
    ma poti ajuta si pe mine cu un nr de telef?
    eu am nunta in iulie si m-am trezit si eu cam tarziu cu pregatirile.

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    14.08.2007

Fetelor, stiti ceva de Meridian? Este o formatie din Prahova, solistul l-am ascultat, dar cantand cu alti lautari, niste priteteni de-ai lui. E super. Dar as vrea sa aud niste pareri de la voi, daca-i stiti: cum se comporta la nunti, cam cat iau? Va rog!

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    23.10.2006

Citat Postat de miha08 Vezi mesajul
    fetelor (in special cele care au avut nunta - pentru ca imi pot spune "pe viu"), va rog ajutati-ma si pe mine cu o formatia care a fost la voi si v-a placut.

nu stiu ce sa fac, si deja timul trece, si ar trebui sa am deja "rezervare" facuta la o formatie pentru iunie 2008, nu?

astept vesti.

multumesc anticipat.

Draga mea,

Nu intra in panica, noi am arvunit formatia cu vreo 2 luni inainte, deci se poate...e vorba de Puiu si Raluca Nastase, cei care au fost la Riviera si de Revelion. Noua, anul trecut in august, ne-a cerut 500 euro, insa la sfarsit le-am mai dat ceva in plus pt ca au fost super... au respectat cerintele noastre, au tinut lumea pe ring si au voci f bune. Trebuie spus ca, pe langa cei doi (tata si fiica), a mai fost si dna Nastase - pe post de DJ...
    O sa caut nr de telefon, daca te intereseaza, nu stiu sigur dc il mai avem, insa poti oricand sa-i intrebi pe cei de la restaurant, ei au sigur datele lor de contact
    Anca

Nunta noastra in imagini si filmuletze...

http://picasaweb.google.com/ancapetrescu78

Filmuletz surpriza:

http://video.google.com/videoplay?docid=653551067310998309

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    24.04.2007

Citat Postat de ancaB Vezi mesajul
    Draga mea,

Nu intra in panica, noi am arvunit formatia cu vreo 2 luni inainte, deci se poate...e vorba de Puiu si Raluca Nastase, cei care au fost la Riviera si de Revelion. Noua, anul trecut in august, ne-a cerut 500 euro, insa la sfarsit le-am mai dat ceva in plus pt ca au fost super... au respectat cerintele noastre, au tinut lumea pe ring si au voci f bune. Trebuie spus ca, pe langa cei doi (tata si fiica), a mai fost si dna Nastase - pe post de DJ...
    O sa caut nr de telefon, daca te intereseaza, nu stiu sigur dc il mai avem, insa poti oricand sa-i intrebi pe cei de la restaurant, ei au sigur datele lor de contact
    buna!
    ma poti ajuta si pe mine cu un nr de telefon?
    multumesc

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    12.11.2007

Citat Postat de mariaradu13 Vezi mesajul
    eu va pot recomanda o formatie de lautari super tari
    noi am avut si dj insa degeaba ptr ca invitatii au fost atat de incantati de lautari ca nu i-au lasat deloc sa stea pana la 7 dimineata
    ganditi-va ca nunta noastra a fost duminica deci lautarii au fost super daca invitatii au ramas pana la 7 dimineata
    chiar si doamna crina de la turabo a spus ca sunt super
    asa ca eu va recomand sa aveti formatie de lautari
    nu se poate fara lautari
    Buna, te rog mult, da-mi si mie nr. lor pe pm. Si eu am nunta la turabo, tot duminica, si nu as vrea sa se termine la 12. Deci lautarii astia pe care i-ai avut tu, sunt exact ce-mi trebuie. Pls!!!!!

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    17.10.2007

Citat Postat de daniela_bajau Vezi mesajul
    la mine a cantat danezu si vreau sa-ti spun ca toata lumea l-a laudat.
    m-a deranjat un singur lucru:a facut pauze cam dese.
    eu nu ma observat ptr ca nu am avut timp dar mi-au spus mai multi dupa nunta.o sa vb cu danezu sambata si o sa ma interesez de formatia care iti canta tie.
    buna, n-am amai auzit nimic de la tine, ai fost atunci la pui de urs, ai mai aflat ceva?

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    06.02.2008

Buna,miresici

a auzit cineva de formatia ARMONIA?

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 4 din 427 PrimulPrimul ... 234561454104 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •