Pagina 2 din 427 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 3409

Subiect: Formatie, lautari, solisti pentru nunta

Inregistrat
    30.11.2007

Implicit Re: Formatie pentru nunta

Citat Postat de violett Vezi mesajul
    Stiti ceva de formatia Tomis Quartet din Constanta?
    Da sunt buni ca si formatie,i-am audiat si noi. Inconvenientul a fost ca: au 2 fete pt. muzica usoara si o doamna pt. muzica populara (care nu prea dadea bine nici la scena , iar vocea tipatoare). Una peste alta ni s-au parut buni pe parte de muzica usoara. Gusturile sunt impartite .

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    21.01.2008

aceeasi rugaminte cu formatia pentru buzau; este mai greu de gasit o formatie buna la un pret rezonabil decat localul!

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    23.09.2007

Citat Postat de dana33 Vezi mesajul
    In sfarsit pot sa stau linistita.Am semnat contractul cu formatia si ne-a costat 1500euro.E cam mult dar merita toti banii.Precizez ca formatia are 7membrii+dj si canta absolut orice.
    si eu vreau numarul formatiei....sau o data de contact....multumesc

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    23.01.2008

Implicit ajutor

dc ma poate ajuta cineva.... va rog!
    a auzit cineva de formatia GENTLEMAN din Iasi?
    sunt buni? cit cer pt o nunta?
    10x

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    23.01.2008

Citat Postat de dana33 Vezi mesajul
    In sfarsit pot sa stau linistita.Am semnat contractul cu formatia si ne-a costat 1500euro.E cam mult dar merita toti banii.Precizez ca formatia are 7membrii+dj si canta absolut orice.
    Buna Dana,

ai putea sa-mi dai te rog mai multe informatii despre formatia asta(unde ii putem asculta, ce fel de muzica canta).

Iti multumesc mult
    Madalina

PS Ma poate ajuta cu informatii despre o formatie de muzica pt botezul fetitei noastre? Va multumesc mult

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    17.10.2007

buna fetelor, noi am gasit formatie la 120o euro, sunt cei de la restaurantul p u i d e u r s , canta orice si puteti samergeti sa ii ascultati , canta in fiecare seara la crama, la inceput pretul a fost 2000 euro, am noroc cu iubi, e negoiator inascut , bafta tuturor miresicilor

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    05.01.2008

Implicit formatii de nuta

ma ajuta si pe mine cineva ?caut o formatie pentru nunta pe care o am in aug 2008 ; merci !
    astept raspunsurile voastre

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

Citat Postat de ana5maria Vezi mesajul
    buna fetelor, noi am gasit formatie la 120o euro, sunt cei de la restaurantul p u i d e u r s , canta orice si puteti samergeti sa ii ascultati , canta in fiecare seara la crama, la inceput pretul a fost 2000 euro, am noroc cu iubi, e negoiator inascut , bafta tuturor miresicilor
    Ai grija ca pe cei de la "Pui De Urs" i-am ascultat la o nunta la "Yesterday" anul trecut si canta EXTRAORDINA de EXAGERAT de TARE. Si cam multe manele dar poate asa au cerut mirii... sau nu... Bafta !!!

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 2 din 427 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •