Pagina 15 din 15 PrimulPrimul ... 5131415
Rezultate de la 113 la 115 din 115

Subiect: Rochite si accesorii pentru cununie

Inregistrat
    03.05.2011

Implicit Re: Rochita de Cununie

Citat Postat de pingu_dvc Vezi mesajul
    am si eu nevoie de o croitoreasa buna...as avea fff multa treaba cu ea avand in vedere ca am nevoie de rochita mea...5 rochii pentru domnisoarele de onoare si rochiile pentru cele 3 soacre ...as putea obtine si o reducere consistenta la asemenea comanda nu?
    Nu o recomanda, Maya, ca rochitele mele au iesit dezastruoase !!!
    Fire trase din ambele materiale, bretele strambe etc.
    Nu mi s-a mai intamplat asa ceva ...

Inregistrat
    03.05.2011

Implicit Re: Rochite si accesorii pentru cununie

Pentru fetele interesate de pantofii lucrati la Cristian Albu ... dezastru !!!
    Mai auzisem parerei si totusi am incercat. Nu una, ci 4 perechi. Eu pt cununie si mireasa, sotul meu pt cununie si ginere.
    Eu prin pantofi pe comanda, inteleg lucrati pe piciorul tau, sa te simti perfect in ei. NU NU !!! Calapod foarte incomod, cocosat l-as putea numi, pielea foarte dura, ii lucreaza cu un numar sau un nr si jumatate mai mici, ca sa nu-ti scape, auzi, k e piele si se lasa... )
    Nu s-au lasat, m-au strans si cei de cununie si cei de mireasa, noroc k imi cumparasem si platforme.
    Le-am dat 1200 ron pe pantofi si ne-am ales cu bataturi si chin in ziua nuntii.
    Sa nu mai vorbim despre 10 - 12 drumuri la mama naiba in Romanesti unde au atelierul. Niciodata cd aveai programata proba nu erau gata...
    Iar modelele departe de ceea ce-mi doream eu. Te ameteste de cap doamna de acolo, sa nu lucreze cumva fundite noi sau modele...
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    10.02.2013

Implicit Re: Rochite si accesorii pentru cununie

Sunt perfect de acord cu tine!
    Nu inteleg de ce toata lumea a innebunit cu Cristian Albu, pentru ca sincer nu isi merita banii. Eu si cumnata mea ne-am facut anul trecut cate o pereche de pantofi (ai ei erau pentru cununie). Modelele trebuiau sa fie diferite, dar au fost identice si foarte asemanatoare cu ai tai, era diferita doar pielea. Pantofii m-au strans groaznic, nu s-au lasat nici dupa mai multe purtari. Talpa e foarte tare si incomoda, nu am putut merge 2 zile dupa nunta pentru ca mi-au facut numai basici. Mi-a ajuns cu pantofii pe comanda, sincer!

Citat Postat de alynaaaa Vezi mesajul
    Pentru fetele interesate de pantofii lucrati la Cristian Albu ... dezastru !!!
    Mai auzisem parerei si totusi am incercat. Nu una, ci 4 perechi. Eu pt cununie si mireasa, sotul meu pt cununie si ginere.
    Eu prin pantofi pe comanda, inteleg lucrati pe piciorul tau, sa te simti perfect in ei. NU NU !!! Calapod foarte incomod, cocosat l-as putea numi, pielea foarte dura, ii lucreaza cu un numar sau un nr si jumatate mai mici, ca sa nu-ti scape, auzi, k e piele si se lasa... )
    Nu s-au lasat, m-au strans si cei de cununie si cei de mireasa, noroc k imi cumparasem si platforme.
    Le-am dat 1200 ron pe pantofi si ne-am ales cu bataturi si chin in ziua nuntii.
    Sa nu mai vorbim despre 10 - 12 drumuri la mama naiba in Romanesti unde au atelierul. Niciodata cd aveai programata proba nu erau gata...
    Iar modelele departe de ceea ce-mi doream eu. Te ameteste de cap doamna de acolo, sa nu lucreze cumva fundite noi sau modele...

Pagina 15 din 15 PrimulPrimul ... 5131415

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us