Rezultatele sondajului: V-ati plictisi la o nunta DOAR cu dj? (fara formatie, lautari etc)

Voturi
638. Nu poți vota în acest sondaj
  • DA, m-as plictisi

47 7,37%
  • NU, nu m-as plictisi

298 46,71%
  • am mai fost la asa o nunta si M-AM plictisit

32 5,02%
  • am mai fost la asa o nunta si NU M-AM plictisit

261 40,91%
Pagina 207 din 208 PrimulPrimul ... 107157197205206207208 UltimulUltimul
Rezultate de la 1.649 la 1.656 din 1660

Subiect: DJ pt nunta

Inregistrat
    23.07.2015

Implicit Re: DJ pt nunta

Hello,

Eu am avut formatie, dar am fost de curand la o nunta si au avut un dj foarte bun, chiar stie sa se dea dupa gusturile oamenilor. Ciprian il cheama, m-am interesat ca as vrea sa-l iau la botez

Inregistrat
    31.08.2015

Dragi miresici,
    Sunt noua pe acest forum, abia m-am inregistrat, dar am tot citit cu privire la alegerea DJ-ului. Din ce citesc mai mult, cu atat sunt mai indecisa.
    Am vazut ca multe il recomandati in ultimul timp pe Andrei Nicolescu. Am avut si eu o prima intalnire cu el. Pare ok, insa el este ocupat in ziua nuntii noastre. Imi poate trimite un alt baiat.
    Nu stiu nimic despre baietii cu care colaboreaza, nici pe cine mi-ar putea trimite...
    El mi-a facut o impresie foarte buna.
    In plus, daca vreau MC, imi trimite pe cineva separat, cu bani separat.
    Eu intelesesem de pe forum ca daca ar fi venit Andrei Nicolescu, el ar fi fost MC si DJ.
    Ajutor!

Inregistrat
    18.09.2013

Citat Postat de Gufi Vezi mesajul
    Dragi miresici,
    Sunt noua pe acest forum, abia m-am inregistrat, dar am tot citit cu privire la alegerea DJ-ului. Din ce citesc mai mult, cu atat sunt mai indecisa.
    Am vazut ca multe il recomandati in ultimul timp pe Andrei Nicolescu. Am avut si eu o prima intalnire cu el. Pare ok, insa el este ocupat in ziua nuntii noastre. Imi poate trimite un alt baiat.
    Nu stiu nimic despre baietii cu care colaboreaza, nici pe cine mi-ar putea trimite...
    Eu intelesesem de pe forum ca daca ar fi venit Andrei Nicolescu, el ar fi fost MC si DJ.
    Ajutor!

Eu l-am ales DJ/MC pentru nunta pe DJ Bogdan. L-am vazut la o alta nunta si mi-a placut tare mult atmosfera, face jocuri de compatibilitate cu mirii, cu inviitatii diferite activtati ca sa scoata lumea la dans. Noua ne-a placut foarte mult. Ne-am intalnit initial cu el si de la prima intalnire ne-a inspirat icredere. Are firma dj-fotovideo.ro si are si alti DJ dar noua ne=a placut el foarte mult, plus ca face si partea de MC si atunci era ceva in plus. Ne-a costat 300 euro si am primit toata partea de sonorizare, lumini, masina de fum. Ne-a placut foarte, foarte mult si ti-l recomand. La noi mai toti prietenii l-au luat la nunta pentru ca ne-am distrat foarte bine si se adapteaza foarte bine publicului.

Inregistrat
    05.10.2015

Citat Postat de Gufi Vezi mesajul
    Dragi miresici,
    Ajutor!
    Buna, Numele meu este Adina si am avut nunta acum 3 saptamani. Am colaborat cu DJ Andrei Niculescu (Sound Sensations), si pot sa spun ca este cel mai tare. In pachetul pe care noi l-am luat de la Sound Sensations, pe langa DJ am avut un saxofonist, 2 percutionisti (Lucas Molina & B.I.G. Mutombo) si un MC (Bogdan), si toti au fost senzationali. S-a dansat toata noaptea, toti invitatii au fost foarte incantati. MC-ul Bogdan s-a ocupat de prezentarea momentelor cheie si a pus foarte bine in valoare tot ce s-a petrecut in acea seara. Baietii cu percutia au facut un super show, mai ales in al doilea program al lor cand au cantat impreuna cu saxofonistul. Iar DJ-ul a simtit exact ce muzica sa puna ca sa fie pe placul invitatilor si a tinut cont si ce melodiile pe care i le-am cerut noi. Am avut o nunta extraordinara datorita lor si ii recomand cu cea mai mare incredere. Totul a iesit superb! Bravo baieti!!

Inregistrat
    28.09.2014

Noi am avut un DJ foarte bun.S-a dansat pana aproaape de 6 dimineata.Si baiatul cu lumini a facut o treaba grozava in sala si pe ringul de dans.Daca vreti,va dau nr.de telefon.Si nu e legat de PLOIESTI.a avut nunti,botezuri in alte orase,revelioane la munte..etc

Inregistrat
    06.10.2015

Si eu l-am contactat pe Dj Andrei Niculescu pentru o nunta pe 1 Octombrie 2016 si mi-a spus ca nu mai e disponibil. L-am intrebat putin surprinsa cum s-a ocupat deja data asta, vorba aia mai e un an pana atunci?! Cam cu cat timp inainte trebuia sa-mi caut dj-ul si mi-a raspuns ca deja a inceput sa faca contractele pe 2017 In fine, asta e acum… Mi-a spus si mie de recomandarile lui, o sa analizez bine oferta si o sa trag o concluzie cat mai repede posibil, cine stie poate nu mai gasesc dj deloc )

Daca aveti voi alte recomandari va rog ajutati-ma! Multumesc
    P.S. mentionez ca evenimentul are loc in Iasi

Inregistrat
    28.01.2015

Noi am colaborat cu Insound dj Lucian.muzica buna si de calitate

Inregistrat
    15.01.2016

Buna seara viitoare miresici,
    Si uite asa usor am ajuns si eu in situatia asta mai e putin putin

Intr-adevar mare problema cu alesul muzicii la nunta! Sunt stabilita in Londra de 8 ani, dar fac nunta in Romania. Am tot cautat, am mers si pe recomandarile voastre, am verificat si m-am decis intr-un final sa colaborez cu cei de la Sound Sensations. RECOMAND! Sunt cu mult peste tot ce se gaseste in romania. Pe langa asta au fost foarte promti si mi-au pus la dispozitie toate caile posibile pentru a incheia formalitatile de colaborare, tinand cont ca eu nu sunt in tara...

Nu as fi scris acest mesaj ca nu prea am timp pentru social, dar asa cum mesajele si recomandarile voastre m-au ajutat, sper si eu la randul meu sa-i ajut pe altii, cu parerea si alegerea mea.

CASA DE PIATRA!

Pagina 207 din 208 PrimulPrimul ... 107157197205206207208 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us