Rezultatele sondajului: V-ati plictisi la o nunta DOAR cu dj? (fara formatie, lautari etc)

Voturi
638. Nu poți vota în acest sondaj
  • DA, m-as plictisi

47 7,37%
  • NU, nu m-as plictisi

298 46,71%
  • am mai fost la asa o nunta si M-AM plictisit

32 5,02%
  • am mai fost la asa o nunta si NU M-AM plictisit

261 40,91%
Pagina 206 din 208 PrimulPrimul ... 106156196204205206207208 UltimulUltimul
Rezultate de la 1.641 la 1.648 din 1660

Subiect: DJ pt nunta

Inregistrat
    25.09.2014

Implicit Re: DJ pt nunta

Hello,

Vad ca toata lumea vorbeste de Andrei Niculescu in ultima vreme . L-am avut si noi la nunta pe 25 aprilie si va putem spune ca a fost ... awesome . Si-a meritat toti banii (care nici nu au fost multi), muzica a fost f faina, noi facusem un playlist din care i-am cerut sa puna..nu prea ne-a ascultat dar cred ca daca ne asculta nu mai iesea atat de fain so, a fost bine. Dupa dansul mirilor toata lumea a inceput sa danseze de nu mai aveam loc pe ring iar cand vedea ca nu mai danseaza prea multi, intra la microfon si invita lumea la dans si iar se umplea ringul . La ora 5 dimineata tot se mai dansau sarbe si hore .

Am avut o problema cu prizele salonului, era masina de fum prea puternica pentru ele, a fugit repede la un alt eveniment care era in zona si a luat de acolo masina de fum ca sa putem avea si noi, asta ca sa stiti ca isi da interesul sa iasa totul fain, si ii place ceea ce face si face totul cu pasiune .

Recomandam cu cea mai mare caldura, toata lumea a fost multumita de el ;).

Numai bine,

Dani si Alex

Inregistrat
    25.05.2015

Incercati sa contactati si pe DJ de la DJ-NuntaBucuresti. Poate sunt liberi la 5 sept.
    O zi buna!
    Citat Postat de belanae Vezi mesajul
    Buna seara!
    Fetelor recomandati-mi si mie un Dj bun,care sa puna toate genurile de muzica,sa vorbeasca la microfon si sa faca atmosfera!
    Am vorbit in seara asta cu dj Cristian Niculici si este ocupat pe 5 sept

Inregistrat
    31.05.2015

Talking Re: DJ pt nunta

Buna tuturor,

Eu am avut nunta luna aceasta si cum nu suntem genul care sa ne fi dorit formatii si ansamble, ne-am hotarat sa ne luam doar DJ. Noi, l-am ales pe Dj Laurentiu Rujoi (0723-334-980) cu mult inainte sa avem evenimentul pt ca am mai participat la alte nunti unde pusese muzica si a reusit sa ridice toata sala in picioare atat prin muzica cat si prin glumele sale :P. Astfel, cand a venit momentul mult asteptat, l-am contactat.

Nu stiu cum sunt alti DJ, dar cu Laurentiu ne-am inteles foarte bine. Am discutat cu el inainte cu o saptamana de eveniment pt a ne cunoaste, pt a intelege ce gen de muzica ne place, ce fel de invitati avem si tin sa mentionez ca a tinut cont de toate dorintele noastre.

Toata lumea a dansat si s-a simtit foarte bine. A reusit sa ridice tineretul inca din primele minute. Cu toate ca nu am avut formatie de muzica populara, DJ-ul nostru a fost pregatit si astfel ringul s-a umplut atat de persoane care gusta astfel de muzica cat si de persoane care nu asculta acest gen muzical.

Tin sa mentionez ca nunta a tinut pana la 6 dimineata si Laurentiu inca punea muzica buna pt dansat. Ringul nu a fost niciodata gol.

Cu toate ca am fost obositi ca nu am stat deloc jos, am repeta cheful fara sa clipim.

Inregistrat
    05.02.2015

Si noi ne-am decis, ne-am intalnit saptamana trecuta cu un dj, dupa mai multe recomandari. Este vorba de dj Miki, ne-a dovedit de la inceput profesionalism si politete (de care auzisem inca de la recomandari), de cand l-am sunat. Iar cand ne-am intalnit, n-am mai avut nici o indoiala ca el este alesul nostru, am si semnat pe loc. Ne-a aratat mai multe evenimente, am vazut si niste lumini super, nu prea ne pricepem noi, dar se face atmosfera. Are rabdare, ne-a intrebat ce anume dorim, de acolo incepem pregatirea nuntii, se vede ca pune suflet in tot ceea ce face, si am inteles ca face evenimente de peste 10 ani. De-abia asteptam sa ne distram la nunta. Acum urmeaza foto si video si luam o mica pauza.

Inregistrat
    16.02.2015

Implicit DJ pt nunta

Buna, sunt noua acest site, desi il urmaresc de ceva timp. as avea nevoie de un sfat de la voi in legatura dj Bobita, imi puteti spune cum a fost? Pretul cerut este peste media pietei si nu a avut sa ne arate filmari sau scene de la nunti. Este ok? Il recomandati? va multumesc tare mult pentru raspuns!

Inregistrat
    06.06.2013

Citat Postat de Alypop Vezi mesajul
    Buna, sunt noua acest site, desi il urmaresc de ceva timp. as avea nevoie de un sfat de la voi in legatura dj Bobita, imi puteti spune cum a fost? Pretul cerut este peste media pietei si nu a avut sa ne arate filmari sau scene de la nunti. Este ok? Il recomandati? va multumesc tare mult pentru raspuns!
    Nu am auzit de el,dar iti pot recomanda dj-ul de la Bubble Party,asa se numeste si pagina de fb!

Inregistrat
    14.02.2012

A avut nunta cineva cu DJ Liveanu-Iliescu Alin de la Cristalinevents sau poate ati fost la o nunta cu el? Cum vi s-a parut?

Inregistrat
    14.02.2012

Nimeni nu a auzit de CristalinEvents si Dj Liveanu Alin?

Pagina 206 din 208 PrimulPrimul ... 106156196204205206207208 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us