Rezultatele sondajului: V-ati plictisi la o nunta DOAR cu dj? (fara formatie, lautari etc)

Voturi
638. Nu poți vota în acest sondaj
  • DA, m-as plictisi

47 7,37%
  • NU, nu m-as plictisi

298 46,71%
  • am mai fost la asa o nunta si M-AM plictisit

32 5,02%
  • am mai fost la asa o nunta si NU M-AM plictisit

261 40,91%
Pagina 203 din 208 PrimulPrimul ... 103153193201202203204205 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1.617 la 1.624 din 1660

Subiect: DJ pt nunta

Inregistrat
    30.10.2012

Implicit Re: DJ pt nunta

DJ-ul este varianta cea mai buna din multe puncte de vedere insa trebuie tinut cont si de asteptarile invitatilor tai. Daca peste jumatate spre trei sferturi dintre ei sunt in mod normal amatori de lautari si formatii live, vor avea prejudecata inca de la primii pasi facuti in restaurant. Am vazut asta la nunta mea, noi avand destui prieteni si amici iubitori de muzica live insa erau deja informati de modul in care ne vom petrece.

Nu zic ca un DJ bun si experiementat nu poate sa-i faca sa treaca peste aceste prejudecati fiindca personal am vazut cum a procedat DJ Cristian Niculici cu invitatii mei si chiar nu am avut nici un fel de probleme sau vreo plangere sau nemultumire din partea vreunuia dintre ei. Am avut muzica de toate tipurile, combinata, mixata dupa bunul plac al lui Cristian si ne-am distrat super bine alaturi de el.

Conteaza foarte mult DJ-ul ca om, ca gandire, ca experienta . In perioada cand eram noi in cautari am intalnit destui daca imi permiteti sa zic, idioti, asa ca voi cautati incet, dati cel putin 10 telefoane si stabiliti-va cel putin 5 intalniri pana sa semnati vreun contract.

La final, eu vi-l recomand cu deosebita placere si incredere pe DJ-ul nostru, DJ Cristian Niculici.
    Que sera, sera ... at least i'll try my best !

Inregistrat
    10.09.2013

Thumbs up Re: DJ pt nunta

Salutare miresici

Stiu ca aceasta este cea mai mare dilema a unei miresici: dj sau formatie...ca deh...am avut nunta sambata trecuta si de un an jumate imi tot bat capul cu nunta aceasta ...care a iesit perfect!!!!!! Va recomand cu maaaare incredere DJ MC Andrei Niculescu (Andrei O'da Mix) datorita caruia totul a iesit mai bine decat as fi sperat vreodata. Nu intru in detalii tehnice (calitatea sunetului, lumini,aparatura si alte nebunii) ca as scrie pana maine despre asta, va voi spune doar ca toti invitatii s-au zbenguit pe ring pana la 6 dimineata (cei mai batranei s-au retras la mese pe la 4 jumate ca nu-i mai tineau picioarele) ). Pana si cei mai critici invitati au fost impresionati de spectacolul oferit de Andrei. Asa ca dragelor daca vreti un adevarat spectacol, si daca vreti ca invitatii vostri sa se simta "ca la 20 de ani" stiti ce aveti de facut ;)

Va pup si spor la miresit!
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    03.02.2014

Citat Postat de belanae Vezi mesajul
    Daca vreti si Dj si Mc,vi-l recomand pe Aly Dj,le face pe ambele,adica pune si muzica si vb si la microfon.Cat despre playlist,cred ca e cel mai important ca dj-ul sa simta oamenii,sa puna ce trebuie si cand trebuie,nu sa aiba acelasi playlist la toate nuntile,pt ca oamenii sunt diferiti.
    Are un site DJ Aly? Daca da, ni-l poti da si noua?
    Merci mult

Inregistrat
    29.09.2014

lolyta. cu cat timp inainte ai vorbit cu Dj Andrei Niculescu? Ma intereseaza si pe mine si as vrea sa stiu cam ce tarife practica si cum dau de el cel mai repede.
    Mersi

Inregistrat
    12.10.2014

Buna,

Subscriu la ceea ce ai spus tu, Lollyta.....Si eu l-am avut la nunta mea pe DJ MC Andrei Niculescu (Andrei O'da Mix) si pot spune ca a fost cea mai buna alegere in ceea ce priveste muzica. L-am ales pe Andrei ca DJ si MC + sistemul de lumini care a fost fantastic. Este super tare, reuseste sa ridice toata lumea la dans, reuseste sa-i tina pe ringul de dans toata noaptea. Si la mine la nunta s-a dansat toata noaptea, nu tin minte sa fi fost „momente moarte” cum am vazut la toate nuntile la care am fost. M-am temut de acest lucru si din acest motiv am vrut sa am la nunta nu numai un DJ ci si un MC. Andrei Niculescu, chiar stie sa faca treaba asta intr-un mod fantastic. Vi-l recomand cu toata increderea sa-l alegeti pentru nunta voastra, este o persoana dedicata in ceea ce face... si o face cu placere, inainte de bani.

Ioana G.
    19/07/2014
    Restaurant Sole Etajul 15

Inregistrat
    08.08.2013

Buna fetelor,

Tocmai am avut nunta pe 4 octombrie si l-am avut ca dj pe Dj Manu de la dj-muzica.ro. Il recomand cu drag celor care opteaza pt un dj la nunta, am avut o nunta minunata, s-a dansat non-stop si absolut toti ne-au zis ca a fost muzica foarte buna, chiar si cei care erau la un eveniment intr-un salon alaturat au tras cu urechea la muzica noastra si au venit sa ne felicite am avut si efectele speciale de la ei, lumini, fum greu, balonase etc si am fost foarte multumiti, nu o sa va para rau daca ii alegeti. Succes la pregatiri si sa aveti o nunta minunata!

Inregistrat
    25.09.2014

Citat Postat de pitic26 Vezi mesajul
    lolyta. cu cat timp inainte ai vorbit cu Dj Andrei Niculescu? Ma intereseaza si pe mine si as vrea sa stiu cam ce tarife practica si cum dau de el cel mai repede.
    Mersi
    Buna,

Noi tot pe Dj MC Andrei Niculescu o sa il avem la nunta, ne-a placut foarte mult ce am citit despre el. Ne-am intalnit sambata trecuta si am semnat contractul pentru aprilie 2015. Eu zic sa ii dati un telefon sa vorbiti direct cu el. Pretul este intr-adevar mai mare pentru ceea ce te-ai astepta in sfera asta insa prefer sa dau mai mult decat sa vina un dj plictisit care sa imi faca din nunta o petrecere retro (serios, la ultimele nunti la care am fost au pus exact aceleasi seturi de melodii..). El avea o oferta pt 800 de eur, nu stiu daca o mai are, puteti suna si intreba insa am inteles ca mai vine cu 3 oameni, aparatura buna, artificii pentru dansul mirilor (toate incluse in acest pret). Avansul a fost de 20%

Sper sa iti fie de folos aceste informatii.

Spor

Inregistrat
    06.08.2010

Eu vi-l recomand pe DJ SHAGUNA! Am fost super multumiti de el, a cantat, a dansat, a fost acolo prezent, a si vorbit atunci cand trebuia, are tot ce vrei si nici nu te usuca de bani. Fumul greu, artificiile, luminile, balonasele au facut senzatie. Noi am zis ca il vom lua si la botez.

Pagina 203 din 208 PrimulPrimul ... 103153193201202203204205 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us