Rezultatele sondajului: V-ati plictisi la o nunta DOAR cu dj? (fara formatie, lautari etc)

Voturi
638. Nu poți vota în acest sondaj
  • DA, m-as plictisi

47 7,37%
  • NU, nu m-as plictisi

298 46,71%
  • am mai fost la asa o nunta si M-AM plictisit

32 5,02%
  • am mai fost la asa o nunta si NU M-AM plictisit

261 40,91%
Pagina 202 din 208 PrimulPrimul ... 102152192200201202203204 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1.609 la 1.616 din 1660

Subiect: DJ pt nunta

Inregistrat
    09.06.2014

Implicit Re: DJ pt nunta

cine imi poate da va rog numarul de telefon a lui DJ Florin Daminescu?multumesc

Inregistrat
    08.01.2014

Buna miresici,

Va scriu mesajul asta sperand ca va voi ajuta sa rezolvati unul din cele mai importante aspecte de la nunta...muzica. Dupa lungi cautari am ajuns pe unul din site-urile lui Andrei Niculescu (Andrei O'da Mix). Noi vroiam nu doar un DJ ci si un MC...iar Andrei le facea pe ambele...avea un pret mai mare decat restul dj-lor, dar din videos parea si ca e ceva diferit si am zis sa-l sunam. E un tip super de treaba, ne-am dat seama inca de la telefon...si la scurt timp am si stabilit o intalnire....doar cuvinte de lauda am pentru el.

Nunta a fost pe 14 iunie, anul asta....vreau sa va zic ca a fost genial...noi nu am mai avut formatie sau altceva la nunta...doar un cvartet care a cantat la inceput pana au venit toti invitatii. Muzica a fost super tare, s-au distrat si cei mai in varsta, nu doar tinerii...chiar daca a fost foarte putina populara. La un moment dat era ca in club...toti invitatii cu care am vorbit dupa au zis ca a fost cea mai tare nunta la care au fost.

Ce ne-a placut foarte mult e ca atunci cand muzica era foarte tare data nu deranja...calitatea sunetului era super buna...de obicei cand mergi la nunta vibreaza toate in tine cand e muzica tare...plus ca de doua ori au sarit sigurantele la prize si s-a oprit muzica pentru 5-10 minute...de fiecare data oamenii au re-intrat in atmosfera imediat....Va zic sincer ca merita toti banii baiatu asta...

Sper ca v-am fost de ajutor!!...

Va pup!

Inregistrat
    27.01.2013

L-a avut cineva pe Vlad Petre? Sunt si eu curioasa cum a iesit sonorizarea si cum a fost playlistul lui!

Multumeeesc!

Inregistrat
    08.08.2013

noi am semnat cu cei de la dj-muzica.ro. ne-am inteles foarte bine, sunt foarte flexibili si explica exact ce ofera si poti alege un pachet oferit de ei pe care sa il persoanalizezi. noi am auzit numai de bine despre ei si credem ca am facut o alegere buna

Inregistrat
    06.06.2013

Daca vreti si Dj si Mc,vi-l recomand pe Aly Dj,le face pe ambele,adica pune si muzica si vb si la microfon.Cat despre playlist,cred ca e cel mai important ca dj-ul sa simta oamenii,sa puna ce trebuie si cand trebuie,nu sa aiba acelasi playlist la toate nuntile,pt ca oamenii sunt diferiti.

Inregistrat
    17.07.2014

Am si eu o intrebare,a avut cineva pe Sergiu Ciomaga pe partea de sonorizari? multumesc anticipat!

Inregistrat
    12.11.2011

Sotul dorea neaparat muzica live la nunta, eu preferam un dj. Asa ca am ales varianta de DJ + solist(a).

Dupa lungi cautari, am aflat de cei de la vip-events.ro.
    DJ Cristi a facut o treaba nemaipomenita. Am dansat toata seara, atat noi cat si invitatii, cum nu am facut-o o viata intreaga (mentionez ca sunt destul de pretentioasa in ceea ce priveste molodiile puse la petreceri ).

Solista a fost Ioana Sandu, o voce exceptionala. Nu-mi dau seama cum de n-am auzit de ea inainte de a incepe pregatirile pentru nunta. Ne-a ramas in suflet.

Ii recomand pe amandoi cu caldura. Sunt niste profesionisti, cu picioarele pe pamant (fara aere de vedete).

Spor la pregatiri,
    Cristina

Inregistrat
    08.01.2014

Buna! Cedez contract Dj+ solista in galati...totalul avansului 300 ron..pentru data de 11 iulie 2015...daca e cineva interesat va rog sa ma contactati!

Pagina 202 din 208 PrimulPrimul ... 102152192200201202203204 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us