Rezultate de la 1 la 2 din 2

Subiect: Otoscleroza

Inregistrat
    15.05.2007

Implicit Otoscleroza

Exista vreo miresica operata de otoscleroza sau vreun medic sau cineva care sa stie sa ma sfatuiasca si pe mine?
    Sunt operata de 8 zile si am tot felul de panici si o multime de nelamuriri. Imi tiuie urechea operata imi pacane mi se infunda si pana maine nu pot sa dau de doctor

Implicit Re: otoscleroza

Citat Postat de bushi Vezi mesajul
    Exista vreo miresica operata de otoscleroza sau vreun medic sau cineva care sa stie sa ma sfatuiasca si pe mine?
    Sunt operata de 8 zile si am tot felul de panici si o multime de nelamuriri. Imi tiuie urechea operata imi pacane mi se infunda si pana maine nu pot sa dau de doctor
    Buna, cum te simti acum, dupa ce a trecut ceva vreme de la operatie? Eu am avut in vara ceva probleme cu urechea si am fost la dr si o doctorita m-a diagnosticat cu otoscreloza mi-a dat trimitere sa imi fac audiograma iar dr de acolo mi-a spus ca am o otita...intorcandu-ma la dr mea care"a citit" audiograma mi-a zis ca da, am otoscreloza...nu stiu ce sa cred..mi-e frica sa mai consult alt medic , cine stie ce imi mai zice...
    Intre timp nu am mai avut nici o problema cu urechea nu stiu ce sa cred...Tu unde ai facut operatia si ce analize ai facut inainte? As vrea sa ma duc la un medic bun care sa ma diagnosticheze corect...

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us