Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 91

Subiect: Te iubesc pentru ca....

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Te iubesc pentru ca....

ideea subiectului mi a venit aseara cand ma uitam la sitri si am vazut cu IAR un bb e molestat sexual de parinti. nu pot sa imi dau seama cum de se intampla asta pt ca eu imi iubesc copilul mai mult decat pe mine.
    asadar:

pisi,
    te iubesc pentru ca esti rodul iubirii mele si a lui tati. te iubesc pentru zilele frumoase pe care le am petrecut impreuna si pt cele ce vor veni. te iubesc pt ora de dimineata cand nu ne dam jos din pat ci doar stam asa imbratisate, te iubesc pt ca ma iubesti, pt ca ai incredere in mami , pt ceea ce esti, pentru ceea ce vei fi. te iubesc cand te vad cum il mangai pe tati sau cand zici toata ziua : ta ta ta ta ta ta. te iubesc pentru fiecare MAMA dar cel mai mult te iubesc pt primul mama ( 1 februarie ora 19 ). te iubesc pt ca esti a mea .
    te iubesc pisi mic. mama.

ps: cine stie poate peste ani copiii nostri vor miresi
    Ultima editare de mami_de_pisi : 29.10.2008 15:47:22

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Re: te iubesc pentru ca....

ce frumos....
    eu nu suport sa vad stirile astea, ma enervez si ma supar atat de tare...

Inregistrat
    21.01.2007

SIMINA,TE IUBESC PENTRU CA ESTI UN DAR DE LA DUMNEZEU
    ps.super subiect

Inregistrat
    21.06.2007

daria, te iubesc pentru ca imi luminezi zilele, pentru ca ma faci sa zambesc de fiecare data cand te privesc, pentru ca esti un ingeras, pentru ca razi cand ne vezi, pentru ca ne mangai. . . te iubesc pentru tot ce esti!

Inregistrat
    20.04.2006

victorita mama,nu stiu de ce te iubesc,dar te iubesc de nu mai pot...

Inregistrat
    31.03.2007

Citat Postat de mami_de_pisi Vezi mesajul
    ideea subiectului mi a venit aseara cand ma uitam la sitri si am vazut cu IAR un bb e molestat sexual de parinti. nu pot sa imi dau seama cum de se intampla asta pt ca eu imi iubesc copilul mai mult decat pe mine.
    asadar:

pisi,
    te iubesc pentru ca esti rodul iubirii mele si a lui tati. te iubesc pentru zilele frumoase pe care le am petrecut impreuna si pt cele ce vor veni. te iubesc pt ora de dimineata cand nu ne dam jos din pat ci doar stam asa imbratisate, te iubesc pt ca ma iubesti, pt ca ai incredere in mami , pt ceea ce esti, pentru ceea ce vei fi. te iubesc cand te vad cum il mangai pe tati sau cand zici toata ziua : ta ta ta ta ta ta. te iubesc pentru fiecare MAMA dar cel mai mult te iubesc pt primul mama ( 1 februarie ora 19 ). te iubesc pt ca esti a mea .
    te iubesc pisi mic. mama.

ps: cine stie poate peste ani copiii nostri vor miresi
    Frumoasa declaratie!!!!!Sa va bucurati de minunea voastra si sa o iubiti la fel si daca va gresi,ea este si va ramane copilul vostru indiferent de situatie!!!!
    Pacat ca traim intr-o lume atat de rea si de nebuna...eu nu pot sa ma gandesc de ce mai traiesc acei nenorociti care isi molesteaza propriii copii si nu numai!!!! I-as impusca pe toti!!!
    Believe in yourself... faith, hope, fight and love

Inregistrat
    31.03.2007

Eu momentan nu am copilul meu,dar am nepotei si ii ador!!!!
    Alexa,este fetita sorei mele,o minune cu parul cret si ochii negri,este cea mai mare dintre nepoti si este rasfatata,preferata,iubita si dragalasa lu' Nana(asa cum imi spune ea)...o iubesc de cand era in burtica la mama ei,o iubesc pt ca este atat de dragalasa,pt ca ea imi umple timpul,ea ne umple lipsa bebelui nostru,este totul pt noi,nu ii putem refuza nimic...o iubim pt ca este Soarele din casa noastra,este minunea si lumina ochilor nostri,pt ca ea este fetita si este cea mai delicata si sensibila!!!!...Ma topesc cand ma ia de gat si imi zice: ubita mea,ubita mea,apoi imi da parul de pe frunte si ma pupa......ea locuieste langa noi,in acelasi bloc si o vedem zilnic...
    Mihai, este baietelul fratelui meu cel mare....il iubim la fel de mult,am face orice pt el,este cel mai vorbaret copil din familie,il iubim pt ca a fost atat de dorit,pt ca intarzia sa apara,pt ca imi zice Tussi(este un pic sasait),il iubim pt ca e nepotelul nostru brunet cu ochii negri.....regretam ca nu il vedem mai des,pt ca ei stau la tara si nu prea avem timp sa mergem,dar si cand mergem...el e centrul atentiei,nu ma mai intereseaza nimic....
    Luca,este baietelul cumnatei mele (sora sotului meu)...este cel mai mic dintre nepoti,dar cel mai strengar...il iubim pt ca este praslea,pt ca dimineata cand se trezeste are un zambet larg pe fatza,pt ca imi seamana de numa',pt ca imi da niste pupici zdraveni,pt ca ne tine locul in casa socrilor dupa ce ne-am mutat din orasul lor....il iubim nespus si el stie asta,chiar daca e micut.......nici pe el nu il vedem decat 1 data pe luna,ne despart 300 km,dar vb des la telefon......este piticul familiei si il rasfatam cel mai mult!!!!
    Acestia sunt nepoteii nostri iubiti...pt ei vom face totul.....ii iubim enorm si vor fi toata viata cei mai iubiti nepoti!!!!
    Alexa,Mihai si Luca, sunteti tot ce avem mai drag pe lume si va iubim din tot sufletul!!!!Nana si Dudu
    Believe in yourself... faith, hope, fight and love

ce frumos ai spus tu Alina , cred ca orice matusica , isi iubeste nepoteii sau nepotelele , mai ales daca stai langa mamici de cand merge sarcina si ai fost acolo alaturi de ea si dupa nastere si mai ales daca intre mamica si tu exista grad 1 de rudenie si ati fost mereu uniti ca frati /surori
    Sa traiesti frumos este tot ceea ce poti face ptr tine ca om .

Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us