Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112
Rezultate de la 89 la 91 din 91

Subiect: Te iubesc pentru ca....

Inregistrat
    02.03.2008

Implicit Re: Te iubesc pentru ca....

eu una nu pot sa enumar aici motivele pt care imi iubesc copilul. nici nu stiu dc as putea sintetiza aici in cateva randuri. e pur si simplu viata mea si pentru ea traiam si o iubim si eu si tati

Inregistrat
    26.05.2008

fetelor m-am emotionat toata..am citit toate postarile..mi-au dat lacrimile de n ori..sa stiti fetelor care nu va laudati copiii, chiar daca fac e prostii sau nu fac ce trebuie(de exemplu sa doarma) ca e bine sa ii mai lauzi din cand in cand. Mama de exemplu nu ne lauda, nici cand meritam ca am fost si suntem toti copii cuminti, primii la scoala etc si oarecum ma deranjeaza asta. Pe de alta parte am cunostinte care-i tin numai pe norisori pe ai lor, si nici macar nu sunt asa fenomenali..din punctul meu de vedere obiectiv, comparand rezultatele, comportamentul..si mi se pare cam deplasat sa zici non-stop ca al tau e cel mai cel chiar daca e doar normal-mediu, eu cred ca ar trebui sa existe un echilibru, nici prea mult ca strica, nici deloc ca iar strica..frumos subiect
    "

Daca nu exista Dumnezeu si noi am crezut in El, ce am pierdut ca am trait o viata curata?Dar daca El exista si tu nu crezi ai pierdut totul...

Inregistrat
    14.09.2014

te iubesc pentru ca in fiecare zi imi oferi cate un nou motiv sa o fac

Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us