Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213
Rezultate de la 97 la 99 din 99

Subiect: Unde mai merg miresele furate in Botosani?

Inregistrat
    02.10.2010

Implicit Re: unde mai merg miresele furate in botosani?

Citat Postat de C_Raluca Vezi mesajul
    Ma gandeam acum ca ar fi frumoasa si o plimbare cu barca pe lacusorul din parcul Eminescu ... sa fie mai multe miresici cu barcutele ... eventual ceva lumanarele pe lac ... sau floricele, etc
    Visez cam mult nu?!
    Sa-mi dau doua palme sa-mi revin
    Pentru Boston-ul nostru visezi cam mult, dar oricum nu te costa nimic sa visezi. Ma gandesc ca ar fi frumos daca ne-am intalni mai multe miresici la monumentul de langa parc...chiar mi-ar placea sa tinem legatura toate miresicile care avem nunta pe 30 iulie 2011 si sa ne punem de acord sa ne intalnim undeva toate. Vb foarte serios si astept raspunsuri de la voi. Va pup!!!

Inregistrat
    25.04.2010

Implicit Re: unde mai merg miresele furate in botosani?

Citat Postat de medeadeea Vezi mesajul
    Pe podul din parcul Mihai Eminescu? Nu prea ai in Botosani o locatie mai speciala. Dar astept idei poate pana la nunta mea ne vom hotara si ne vom intalni miresicile de atunci.
    eu am o mareee retinere pt pozele facute in parc, mi se par total lipsite de imaginatie si i-am specificat clar si fotografului ca nu vreau poze in parc la lac

trebuie sa gasim o varianta buna si pt botosani...

Inregistrat
    31.07.2012

Implicit Re: Unde mai merg miresele furate in Botosani?

pe mine m-au plimbat tot orasul..si apoi am facut poze intre 2 masini cu domnisoarele care m-au furat si domni care au avut conditiile puse ptr rascumparare... a fost distractiv si asa ,fara parc sau mai stiu eu ce club dubios

Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us