Pagina 104 din 104 PrimulPrimul ... 45494102103104
Rezultate de la 825 la 831 din 831

Subiect: Verighete In Galati

Inregistrat
    31.05.2010

Implicit Re: Verighete In Galati

Citat Postat de andracristina Vezi mesajul
    Buna miresici. Si-a facut cineva verighetele la comanda la Kiss lucreaza bine? Mersi
    Nu stiu daca au modele de verighete, dar sunt ,,profi,,...mie mi-au reparat inelul de logodna dupa ce mi l-a ,,stramtat,, o tanti' ,,de cartier,...
    Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieste ca si cand ar fi ultima zi pe pamant. Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai, cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait, cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca....iubeste-ti viata si mai ales prietenii...E cel mai de pret lucru.

Inregistrat
    14.02.2013

Fetelor, stiti vre-un magazin unde se face comanda si cu modelele de verighete din exterior (altele decat in cataloagele lor)?

Inregistrat
    20.01.2014

Citat Postat de elena.s Vezi mesajul
    Fetelor, stiti vre-un magazin unde se face comanda si cu modelele de verighete din exterior (altele decat in cataloagele lor)?
    Noi ne-am dat acum comanda la o bijuterie vizavi de trei star pe colt cum mergi de la Kripton in jos spre agentia de voiaj este si o oftalmologie oricum cred ca e singura din zona si o sa o vezi.
    Acolo am gasit si noi o doamna care sa inteleaga cam ce vrem noi nu doar sa spuna da, dar ea sa fie pierduta pot sa iti zic sigur si cum muncesti dupa data de 25 aprilie atunci ar trebui sa fie gata alea noastre.
    Dar in principiu peste tot face si cu modelul tau noi am mai fost prin 19 si la kiss in centru dar cum am spus nu am simtit ca au inteles exact ce vrem noi.

Inregistrat
    14.02.2013

Ar fi super pentru mine sa-mi spui cum lucreaza si daca sunteti multumiti. Eu am fost la toate bijuteriile de prin tiglina si lucreaza doar cu modelele lor din catalog. O sa merg si la kiss, dar si la magazinul de care spui...multumesc

Inregistrat
    20.01.2014

Citat Postat de elena.s Vezi mesajul
    Ar fi super pentru mine sa-mi spui cum lucreaza si daca sunteti multumiti. Eu am fost la toate bijuteriile de prin tiglina si lucreaza doar cu modelele lor din catalog. O sa merg si la kiss, dar si la magazinul de care spui...multumesc
    Am primit verighetele si sunt exact ce ne doream lucreaza bine doamna a fost rapida poti cumpara aur si de la ea sau cu aurul tau. Puteti merge sa vorbiti si poate reuseste sa realizeze si ce va doriti voi. Succes.

Inregistrat
    21.05.2014

eu mi le-am luat din mall,pret 160 pe gram.

Inregistrat
    14.09.2014

noi le-am luat de la kiss...160 de lei gramul, foarte frumoase

11354952_10153311881249854_519809915_n(1).jpg

Pagina 104 din 104 PrimulPrimul ... 45494102103104

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us