Pagina 2 din 141 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 1123

Subiect: Torturi, produse de patiserie, dulciuri in Galati

Inregistrat
    27.02.2007

Implicit Re: tortul miresei in galati

Daca ideea pe care am sa o expun va pare interesanta va rog sa imi spuneti. La portia de tort din farfuria oaspetilor se poate alatura o felie de inghetata. Mai ales in sezonul cald cred ca e o idee racoroasa. Am fost serviti asa la o nunta.

Inregistrat
    09.08.2006

Citat Postat de corinusha Vezi mesajul
    Daca ideea pe care am sa o expun va pare interesanta va rog sa imi spuneti. La portia de tort din farfuria oaspetilor se poate alatura o felie de inghetata. Mai ales in sezonul cald cred ca e o idee racoroasa. Am fost serviti asa la o nunta.
    La noi asa o sa fie, ofera restaurantul .

Inregistrat
    12.10.2006

Buna, eu am facut comanda de tort cu martipan si ciocolata de la chip si dale, asa de proba, si nu mi-a placut. E prea dulce iar glayura de deasupra, adica martipanul, se taie fffff greu si se lipeste pe cutit. El ca aspect era foarte frumos... O sa fac o alta proba la dolce vita, poate acolo e mai bun. Va pup

Inregistrat
    12.10.2006

Buna, eu am facut comanda de tort de la chip si dale, cu martipan si ciocolata, asa de proba, si nu mi-a placut, a fost prea dulce iar martipanul, adica glazura de deasupra, se lipea de cutit si se taia greu. O sa fac o proba si la dolce vita, sa vad poate acolo e mai bine. Imi pare rau ca nu mi-a placut de la chip si dale pt ca are fffffff multe modele, insa nu poti tu sa vii cu o idee noua. Va pup.

Inregistrat
    30.03.2007

Fetelor, voi de unde luati suportul pentru tort?Il are restaurantul sau cum?
    Eu nu m-am gandit la acest aspect, dar am fost la o nunta la o prietena la Cluj si a avut un super suport de tort :era ca o trasura cu 5 cai ,iar tortul era in trasura.Nu stiu daca m-am facut inteleasa dar oricul arata super!!!

Inregistrat
    24.08.2006

Suportul de tort il are cofetaria unde faci comanda de tort, de obicei.
    Eu voi face tortul la Dragos Rosu. Stiu ca e mai scump, dar de fiecare data cand am comandat tortuletze de la ei, am fost foarte multumita.

The greatest thing you'll ever learn is just to love and to be loved in return!

poze

Inregistrat
    19.09.2006

Citat Postat de allyy Vezi mesajul
    Suportul de tort il are cofetaria unde faci comanda de tort, de obicei.
    Eu voi face tortul la Dragos Rosu. Stiu ca e mai scump, dar de fiecare data cand am comandat tortuletze de la ei, am fost foarte multumita.
    Stii cumva cat e kg de tort la Dragos Rosu??? La chip&Dale este 300.000, iar la Galmopan doar 240.000.

Inregistrat
    17.08.2006

Citat Postat de raluk11 Vezi mesajul
    Stii cumva cat e kg de tort la Dragos Rosu??? La chip&Dale este 300.000, iar la Galmopan doar 240.000.
    raluca tu ai adt deja coand ade tort ca eu mai am cam 3 luni jumatate dar anul trecut cand am ami intrebat fetele pe la cofetariile astea mi-au spus ca trebuie comandat cu 2 luni inainte dar eu stiu voi ce mai stiti cum mai stau lucrurile anul acesta ca eu nu am mai intrebat si ma bazam pe ce stiam de anul trecut; pupici

Pagina 2 din 141 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us