Pagina 2 din 22 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 170

Subiect: Restaurant ”Cavalerul Medieval”

Inregistrat
    17.06.2008

Smile Re: Restaurantul ”Cavalerul Medieval”!

Citat Postat de deniisa Vezi mesajul
    Eu m-am interesat la acest restaurant.Intr-adevar, ofera multe servicii, insa coafatul si manichiura nu este inclusa ci doar cu o reducere. In rest e inclus cam tot, fara tortul miresei.
    Apoi, vineri si duminica trebuie sa ai minim de 150 invitati, iar sambata 200. Asta-i o parte cam proasta a lucrurilor, parerea mea.
    ba te contrazic! eu mi-am ales un pachet in care am inclus acest pachet de mireasa (manichiura, pedichiura, coafat si machiat) si nu-l vreau si l-am intrebat daca se poate scoate din pachetul all inclusive si mi-a spus ca da..
    si inca cevanici in meniurile all inclusive nu se ofera bauturile alcoolice...

Inregistrat
    17.06.2008

Citat Postat de elara Vezi mesajul
    Da...e cam nasol...sper sa aiba si sali mai mici pt un nr. de invitati sub 100.
    nu mi se pare nasol delocasta e oferta lui si se adreseaza nuntilor cu un nr mai mare de invitati..asta era si intentia lui cand si-a inceput afacereapeste tot iti impune un anumit nr de invitati
    nici eu daca as avea restaurantul asta nu as dechide saliele mari pt un nr mic de invitati pt ca nu se merita la bani, simplu!
    oricum, inca se mai construieste acolo si stiu sigur ca se vor face 2 restaurante mai mici

Inregistrat
    03.09.2008

Implicit Re: Restaurantul ”Cavalerul Medieval”!

siana: si inca cevanici in meniurile all inclusive nu se ofera bauturile alcoolice...[/quote]

Nu se ofera bauturi alcoolice?Adica nu-s incluse? Am oferta lor in fata si iti spun ca e inclusa bautura : bere la butoi, vin alb si rosu, sampania primire Asa scrie.

Inregistrat
    17.06.2008

Citat Postat de deniisa Vezi mesajul
    siana: si inca cevanici in meniurile all inclusive nu se ofera bauturile alcoolice...

Nu se ofera bauturi alcoolice?Adica nu-s incluse? Am oferta lor in fata si iti spun ca e inclusa bautura : bere la butoi, vin alb si rosu, sampania primire Asa scrie.[/quote]
    poate m-am exprimat gresit(eu nu beau vin si am tentinta sa asociez numai wisky cu bauturile alcoolice) din categoria bauturilor alcoolice ofera doar vin si bere..restul (coniac, gin, tequila, whisky...etc etc) nu sunt incluse

Inregistrat
    17.06.2008

bine..ei iti ofera parca 2 branduri diferite de vin..si un anumit fel de sampanie..daca vrei altceva..you pay extra
    e bine ca nu impun..
    si daca nu vrei vinul lor (sa spunem ca il aduci de acasa) ti-l scoate din pret..sunt flexibili

Implicit Re: Restaurantul ”Cavalerul Medieval”!

Citat Postat de siana Vezi mesajul
    nu mi se pare nasol delocasta e oferta lui si se adreseaza nuntilor cu un nr mai mare de invitati..asta era si intentia lui cand si-a inceput afacereapeste tot iti impune un anumit nr de invitati
    nici eu daca as avea restaurantul asta nu as dechide saliele mari pt un nr mic de invitati pt ca nu se merita la bani, simplu!
    oricum, inca se mai construieste acolo si stiu sigur ca se vor face 2 restaurante mai mici
    Buna, stii cumva daca am in jur de 200-250 de invitati nu va fi prea inghesuit?
    Poti sa-mi zici mai multe detalii referitoare la meniu si pretul acestuia?
    Ai cumva niste imagini?
    sa ai parte de o nunta minunata

Inregistrat
    17.06.2008

Citat Postat de andreea_irina Vezi mesajul
    Buna, stii cumva daca am in jur de 200-250 de invitati nu va fi prea inghesuit?
    Poti sa-mi zici mai multe detalii referitoare la meniu si pretul acestuia?
    Ai cumva niste imagini?
    sa ai parte de o nunta minunata
    eu voi avea 250 de invitati..si sincer sper sa nu fie inghesuialade meniu..trebuie sa le vezi tu..au mai multe variante..cu decoratiuni incluse, aranjatul salii sau fara..cu pachet de mireasa inclus..etc etc
    poti alege fie un meniu simplu..fie unul all inclusive..am mai scris in mesajele anterioare
    merg la o nunta in oct acolo si voi putea da mai multe detalii dupa
    am doar cateva poze facute cu telefonul...nu se vede decat ringul de dans si masa mirilor din capat..nu am facut poze la etaj
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    12.06.2008

Exclamation Re: Restaurantul ”Cavalerul Medieval”!

buna. am inteles ca meniul e in jurul a 240,00ron???? si tre sa te programezi numai pt a vizita sala???? si ma rog, ce e inclus in pretul asta? daca mie imi trebuie numai sala , fara serviciile lor de ...coafat, machiat, manichiura, bauturi alcoolice.... ce fac???

Pagina 2 din 22 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us