Pagina 2 din 11 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 81

Subiect: De unde facem rost de un stripper?

Inregistrat
    12.01.2009

Implicit Re: De unde facem rost de un stripper?

Buna fetelor, eu as avea nevoie de stripper din cluj. stiti careva? organizam o petrecere pentru o prietena, la sfarsitul lui iunie. va rog sa anuntati daca careva stie. mersi

Inregistrat
    16.10.2007

Buna! ce ma amuza chestia asta cu striperri...odata am fost la o petrecere de burlacite ...ne antrenam una pe alta .. dansam si asteptam nerabdatoare sa apara domnul ...avem stripper petrecere mare...inca nu sosise ..eram intr o discoteca....tocmai cand ne incalzisem noi ..apare si asa zisul stripper suparat..trist nu avea chef de dans ....se uita la noi ca la niste ulii gata sa l sfasie ...strigam in gura mare ...si el nimik ..no dance no nothing....cand am vazut noi ca omul este prost dispus l am lasat deoparte si ne am continuat petrecerea ...

Inregistrat
    03.03.2009

Bun topic! Chiar zilele astea ne dadeam cu capul de pereti incercand sa il gasim pe minunatul care sa mai destinda atmosfera! Irina, ai spus ceva de o recomandare? Ti-as ramane profund indatorata daca mi-ai trimite si mie nr. persoanei si poze.....
    Am decis sa organizam petrecerea burlacitei pentru my boss deci trebuie sa o impresionez .

Merci mult de tot ( anticipat)

Citat Postat de Aniuliana Vezi mesajul
    Bun topic! Chiar zilele astea ne dadeam cu capul de pereti incercand sa il gasim pe minunatul care sa mai destinda atmosfera! Irina, ai spus ceva de o recomandare? Ti-as ramane profund indatorata daca mi-ai trimite si mie nr. persoanei si poze.....
    Am decis sa organizam petrecerea burlacitei pentru my boss deci trebuie sa o impresionez .

Merci mult de tot ( anticipat)
    Eu am mai angajat stripperi pentru petrecerea fiicelor unei colege de birou. Asa ca am numarul de mobil al lui Cornel Pasat, de la Flamingo Boys. Presupun ca ar fi reclama sa vi-l dau, dar daca va intereseaza, dati-mi un mesaj privat. Daca imi amintesc bine, nici nu era foarte scump (am angajat doi stripperi si inteleg ca fetele de la petrecere au fost foarte entuziasmate).

Inregistrat
    05.03.2009

buna. eu am organizat o astfel de petrcere pt prietena mea si pot sa-ti spun ca a fost superb!!!! Pt baieti am vorbit cu firma care se ocupa si de aranjamentele pt nunta, fata avea colaboratori si ii chema cand avea nevoie.. Am inchiriat un bar doar pt noi fetele si pe la ora 23 au venit baietii. Miresica si acum, dupa 2 ani mai pevesteste despre acea seara.La noi la Arad asa am reusit sa-i gasim pe baieti. Te pup

Inregistrat
    05.03.2009

Citat Postat de pepper Vezi mesajul
    In filme astfel de petreceri au loc intr-o camera de hotel. In practica...si eu as fi curioasa de idei
    exact , in camera la hotel cu baietii de la flamingo boys)

Inregistrat
    16.02.2008

-si eu ma gandesc la petrecerea burlacitelor,,,,,
    -ca si locatie....am inteles ca este un bar prin Romana inpartit in mai multe incaperi si eventual poti inchiria o incapere....
    -ca stripper.....mi l-as dori foarte mult pe Luci, dansatorul din Turabo (asa cum am scris mai jos).....ma poate ajuta cineva?!?!?

Inregistrat
    04.05.2009

in Ploiesti stiti pe vre'un baiat care se ocupa cu asa ceva?

Pagina 2 din 11 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us