Citat Postat de ADDA2015 Vezi mesajul
Salutare fetelor!

Eu o sa am nunta la Magic,la cort.Nu stiu de ce pare unora inghesuit,sincera sa fiu mi se pare enorm,are capacitate de 350 de persoane iar ringul este chiar incapator.Din punctul meu de vedere este printre putinele sali care are ringul cat de cat proportional cu numarul maxim de persoane care incap la mese.Nu ca as fi subiectiva,pt ca mie mi-a placut enorm sala si pana sa devina a mea.Este amenajata cu bun gust,are un aer de eleganta care sincera sa fiu in alte parti nu l-am gasit ,iar meniul care l-am ales noi ajunge la 180 de lei all inclusive.Nu sunt preturile chiar asa de speriat.Ganditi-va ca la un alt restaurant care mai pana acum cateva luni avea meniul all inclusive 150 de lei,mai nou l-au modificat la 170 de lei si sincera sa fiu,nu mi se pare ca se compara din punct de vedere estetic.Plus ca cei de la Magic nu cer chirie pe cort,in comparatie cu Ramada spre exemplu.Nu stiu nimic despre Royal Park,poate o fi intr-adevar mai frumos,mai elegant,mai stilat,dar nu cred ca Magicul este totusi de dat la o parte .Ar trebui luat totusi in considerare cand va apucati de cautat sali.

Va pup si va doresc o nunta frumoasa!
Buna Adda,

Am observat ca nunta voastra a trecut. Imi poti spune te rog mai multe detalii despre cum a decurs la Magic Pavilion de vara?
Cati invitati ati avut si cum au mers toate: mancare, lumini, climatizare, chelneri etc?
M-ar ajuta cat mai multe detalii, in special daca e ceva ce nu a mers sau ce ai fi schimbat ...?

Multumesc mult!