Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate de la 17 la 21 din 21

Subiect: Restaurant Parc - Sibiu

Inregistrat
    14.01.2010

Implicit Re: Restaurant PARC Sibiu

Nu stiu cum arata in 2007, dar acum restaurantul arata foarte bine, elegant si cu stil. cu siguranta a fost renovat. scaunele sunt frumoase, dar intre timp s-au cam murdarit la sezut, asa ca noi am ales sa le imbracam pentru nunta noastra. cand am fost acum vreo 2 sapt era frumos aranjat tot pt un botez, si arata super.pe auriu.
    seful de sala pare ok.
    eu zic sa mergeti sa vedeti

Inregistrat
    07.12.2009

Implicit Re: Restaurant PARC Sibiu

Citat Postat de Adriana1980ro Vezi mesajul
    Nu stiu cum arata in 2007, dar acum restaurantul arata foarte bine, elegant si cu stil. cu siguranta a fost renovat. scaunele sunt frumoase, dar intre timp s-au cam murdarit la sezut
    In 2007 arata chiar bine (ti-am pus o poza de la banchetul meu) insa in noiembrie 2008 am fost acolo la botez si arata crunt totul. Peretii erau zgariati si murdari iar scaunele imbacsite si murdare. Deocamdata prietena mea nu poate sa se ridice din pat de aceea am intrebat, si nici nu vreau sa aleg pentru ea pt ca atunci optiunile mele ar fi clar diferite.

E adevarat ca o husa pe scaune ar rezolva problema, dar poate ca unii nu vor sa mai dea bani si pe asa ceva sau se gandesc ca totusi un restaurant ar trebui sa iti ofere macar scaune curate... poate am eu asteptari prea mari dar teoretic si de bun simt asa ar trebui sa fie
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    13.01.2014

Implicit Re: Restaurant Parc - Sibiu

A mai avut cineva vreun eveniment recent la Parc? Dupa toate modificarile ce au fost facute pe acolo?

Inregistrat
    06.08.2014

Si pe mine ma intereseaza pareri despre Parc deoarece la anul am nunta acolo ....multumesc

Inregistrat
    22.01.2010

Citat Postat de IIoanaMaria Vezi mesajul
    Si pe mine ma intereseaza pareri despre Parc deoarece la anul am nunta acolo ....multumesc
    Buna fetelor, in luna mai chiar am fost nasa la restaurantul Parc si pot spune ca am fost foarte multumita de serviciile prestate de catre angajatii firmei. Mancarea foarte buna si suficienta , sala frumos asezata cu mici modificari facute de fini ,au vrut masa lor in fata ringului nu in dreapta intrarii cum era planificata, a fost mult mai bine asa 😊 Au primit si o camera frumoasa in hotel pt ziua si noaptea respectiva. Am remarcat foarte multi ospatari la mese , care erau tot timpul ocupati cu servirea mesenilor..
    Daca mai aveti intrebari fetelor nu ezitati .. 😘

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us