Pagina 101 din 101 PrimulPrimul ... 519199100101
Rezultate de la 801 la 806 din 806

Subiect: Restaurante Botosani

Inregistrat
    30.04.2014

Implicit Re: Restaurante Botosani

Buna fetelor,
    A avut cineva la nunta formatia Est Band (solista d -na Brandusa Covalciuc)?M ar interesa niste pareri.
    Ms

Inregistrat
    04.05.2014

ca si sala este ff ok. am fost multumita de sala, precizez ca nunta a fost in sala noua de la belvedere, e o sala superba care iti da senzatia de bal. o forma frumoasa cu mese rotunde ceea ce mi am si dorit in mod special.
    acustica este foarte buna, o sonorizare ampla, fiind si destul de inalta se aude excelent. are si boxe montate undeva pe tavan in partea opusa orchestrei si sunetul este ff amplu.
    fiind si o sala destul de noua terminata in 2012 totul arata ff bine. baia este curata, se coboara cumva la demisol deci nu sunt probleme gen intrii din sala direct in baie :-) ceea ce e ff ok.
    ca si mancare nu am obiectii noi am optat pentru un peste la felul 2 si a fost ff bine facut, sarmalutele nu am apucat sa le gust, :-) au fost cu afumatura costita, si chiar am observat ca majoritatea le au mancat deci cred ca au fost bune :-) dar de aratat aratau ff bine. si la friptura am avut cartofiori care au avut acea crusta faina, erau bine rumeniti si gustosi si carnita la fel ff bine gatita. nu am ce sa obiectez la meniu chiar a fost bun si chiar multi invitati au laudat fripturica. atat ce nu ma incantat a fost la aperitiv ceva o rulada cu spanac care nu era chiar pe placul meu. in rest preparatele bunute si mi a placut ca aratau toate fresh si era castravetele uscat semn ca erau pregatite toate proaspat.
    per ansamblu recomand cu caldura restaurantul belvedere, mai ales sala noua :-) cred ca e una din cele mai bune variante din oras.
    sper ca am reusit sa va fiu cat de cat de folos :-)

Inregistrat
    25.08.2014

Buna fetelor! imi puteti spune,din cele care ati avut nunta la Rapsodia,la sala mare, daca vi s-a impus un numar minim de meniuri? Multumesc!

Inregistrat
    16.03.2015

Thumbs up Re: Restaurante Botosani

Am rezervat sala Europa de la Hotel Europa, Botosani. Este in renovare, va avea capacitate de 200 persoane, mobilier nou, iar dupa Paste va fi data in folosinta din nou. Dl. Sauca este un om foarte ok, cu foarte multa experienta; ne-a explicat absolut totul, de la inceput. Unul din lucrurile importante e ca platesti doar cate meniuri consumi, lucru neintalnit la alte restaurante. Pt. cei nehotarati, recomand o vizita.

Inregistrat
    02.09.2013

Citat Postat de mary00 Vezi mesajul
    Buna fetelor,
    A avut cineva la nunta formatia Est Band (solista d -na Brandusa Covalciuc)?M ar interesa niste pareri.
    Ms
    Poate iti raspund cam tarziu, poate ai si avut nunta deja dar nu mai conteaza.
    Mie mi-a placut formatia dar nu m-a dat pe spate. Brandusa Covaciuc a fost cireasa de pe tort, de ea mi-a placut f mult.

Inregistrat
    10.03.2014

Cedez sala Clasic la Hotel-Restaurant Rediu, Botosani, pentru data de 21.05.2016. Sala are capacitate de 300-350 persoane si avansul platit este de 3000 RON. Mai multe detalii si numar de contact al managerului Lupu Paul, in privat.

Pagina 101 din 101 PrimulPrimul ... 519199100101

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us