Pagina 3 din 113 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 904

Subiect: Cum scapam de celulita?

Inregistrat
    15.05.2007

Implicit Re: Cum scapam de celulita?

Am sunat la ei si mi-au zis ca ajunge in maxim 3 saptamani. Eu nu am rabdare sa astept atata timp Unde mai pot gasi aparatul?

Inregistrat
    16.11.2007

Citat Postat de bushi Vezi mesajul
    Tot prin internet am dat si am primit un mail de confirmare dar niciun telefon. Cand ai facut comanda?
    Acum 3 zile parca. Am primit si eu mail in care era specificat ca trebuie sa ma contacteze ei prin telefon. Dar eu n-am primit nici un telefon.
    Poate sunt multe comenzi si nu fac fata.

Semnati petitia: http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/ acordati copiilor abandonati dreptul de a trai intr o familie

Inregistrat
    15.05.2007

Suna-i tu. Daca asteptam dupa ei cred ca mai stateam cateva zile sa-mi ia datele. Aparatul o sa vina in 2 saptamani si o sa coste 181 lei

Inregistrat
    16.11.2007

Suna-i tu. Daca asteptam dupa ei cred ca mai stateam cateva zile sa-mi ia datele. Aparatul o sa vina in 2 saptamani si o sa coste 181 lei
    Ai dreptate.
    Cred ca am sa-i sun azi, sa caut numarul lor.

Semnati petitia: http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/ acordati copiilor abandonati dreptul de a trai intr o familie

Inregistrat
    16.11.2007

Pana la urma m-au sunat ei.
    Mi-au zis ca sunt suprasolicitati. Inseamna ca lumea cumpara nu gluma.
    Produsul ma ajunge 191 lei cu tot cu transport si o sa-mi ajunga la inceputul lunii iulie.

Inregistrat
    18.08.2007

Citat Postat de papusha Vezi mesajul
    Pana la urma m-au sunat ei.
    Mi-au zis ca sunt suprasolicitati. Inseamna ca lumea cumpara nu gluma.
    Produsul ma ajunge 191 lei cu tot cu transport si o sa-mi ajunga la inceputul lunii iulie.
    Suuuuuuper fain...scumpa sunt curioasa cum e!

Inregistrat
    16.11.2007

Citat Postat de ankutza Vezi mesajul
    Suuuuuuper fain...scumpa sunt curioasa cum e!
    Si eu abia astept.

Tu ziceai ca ai mai vazut pe undeva, la Milano nu? Stii cumva pretul de pe acolo?

Inregistrat
    11.09.2006

Eu am intrat pe acest topic to ca sa zic ceva de acel aparat. Oare e bun?? Abia astept sa vad ce ziceti. Eu acum fac aerobic si mai ma dau cu crema din cand in cand da nu prea are rezultate la problema celulitei. Eu am vazut pe ebay acest aparat...pt cine poate comanda de acolo si e mai ieftin

Pagina 3 din 113 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us