Pagina 26 din 26 PrimulPrimul ... 16242526
Rezultate de la 201 la 207 din 207

Subiect: Rochia de mireasa

Inregistrat
    03.04.2011

Implicit Re: Rochia de mireasa

Citat Postat de tatiananegoita Vezi mesajul
    Am fost de multe ori in mag. ala pentru invitatii si altele dar nu mi-a zis niciodata ca ar avea rochii de inchiriat .
    Daca intr-adevar sunteti hotarate pentru o rochie deosebita si sunteti dispuse la un sacrificiu, gen "nu conteaza distanta", va indic cel mai bun oras posibil : Piatra Neamt. Aici sunt mai multe posibilitati, iar la una din firme, White La...(sa nu fie reclama), exista un atelier unde se pot face combinatii intre modele. De asemenea personalul este foarte amabil si se fac mai multe probe...
    Recomand cu incredere, preturile ajung undeva la 3000 lei, insa calitatea materialelor si mana de lucru sunt de nota 10 plus .... sigur vor rezolva cele mai exigente pretentii

Inregistrat
    27.05.2010

Implicit

Citat Postat de Elizaa Vezi mesajul
    Daca intr-adevar sunteti hotarate pentru o rochie deosebita si sunteti dispuse la un sacrificiu, gen "nu conteaza distanta", va indic cel mai bun oras posibil : Piatra Neamt. Aici sunt mai multe posibilitati, iar la una din firme, White La...(sa nu fie reclama), exista un atelier unde se pot face combinatii intre modele. De asemenea personalul este foarte amabil si se fac mai multe probe...
    Recomand cu incredere, preturile ajung undeva la 3000 lei, insa calitatea materialelor si mana de lucru sunt de nota 10 plus .... sigur vor rezolva cele mai exigente pretentii
    Bau... aici stim amandosu cine si-a facut rochia... superba intr-adevar!!

Si va dau si eu un sfat... pt rochite foarte frumoase d ca vreti sa evitati aglomeratia din bucuresti si sa mergeti in alta parte va recomand la Braila, magazinul se numeste precum site-ul nostru, au acolo rochii de la multe case de moda din bucuresti...eu de acolo mi-am luat-o si am fost multumita...
    Ultima editare de Kalini : 22.07.2012 11:49:03 Motiv: postari consecutive

Inregistrat
    13.04.2015

Citat Postat de Danet Vezi mesajul
    Bau... aici stim amandosu cine si-a facut rochia... superba intr-adevar!!

Si va dau si eu un sfat... pt rochite foarte frumoase d ca vreti sa evitati aglomeratia din bucuresti si sa mergeti in alta parte va recomand la Braila, magazinul se numeste precum site-ul nostru, au acolo rochii de la multe case de moda din bucuresti...eu de acolo mi-am luat-o si am fost multumita...
    Buna ! Imi poti spune unde este magazinul in Braila daca de acolo ti-ai luat rochita? Dar cel din Piatra Neamt, desi parca n-as bate atata drum pana acolo .Mersi din suflet

Inregistrat
    02.12.2014

Buna,

Magazinul se numeste White Lady, verifica pe site-ul lor, au magazine in toata tara, cred ca mai aproape de tine e Focsani sau Bucuresti.

spor la pregatiri!

Inregistrat
    13.04.2015

Citat Postat de Sabina2015 Vezi mesajul
    Buna,

Magazinul se numeste White Lady, verifica pe site-ul lor, au magazine in toata tara, cred ca mai aproape de tine e Focsani sau Bucuresti.

spor la pregatiri!
    Multumesc mult de tot pentru raspuns, am tras cu ochiul pe site si am vazut ceva modele ok , sunt in cercetari....tare greu pana ma decid cu rochita. Oare toate miresicile au fost ca mine ?!

Inregistrat
    02.12.2014

Buna,

In magazin au si alte modele, care nu apar pe site, si pe care le-au adus acum. Preturi ok, 3000-3500 RON. Cauta-i si pe facebook, acolo au mai multe poze.
    Eu pana la urma nu mi-am luat de la ei, mi-am luat de la La Novia, o rochita din colectia mai veche dar care imi vine perfect.
    Si eu am cautat 2 luni, de ma saturasem de atata probat
    Eu zic ca in Bucuresti iti gasesti mai degraba, sa vii intr-o zi, dar recomandat in timpul saptamanii, sambata trebuie sa te programezi cu o sapt inainte ca sa gasesti loc.
    Din ce am probat as mai recomanda Maya Fashion, Natalia Vasiliev, Andre Salon. Si la Calin events au rochii ok, dar nu mi-a placut atitudinea vanzatoarelor, si pt mine conteaza asta, pt ca totusi nu dai 3 lei pe rochie, sa te trateze ca si cum le-ai deranja...
    Bineinteles, depinde si de buget, eu am zis ca mai mult de 3500 maxim 4000 nu dau, si am reusit sa ma incadrez

Ultima editare de Sabina2015 : 07.05.2015 08:38:13

Inregistrat
    13.04.2015

Citat Postat de Sabina2015 Vezi mesajul
    Buna,

In magazin au si alte modele, care nu apar pe site, si pe care le-au adus acum. Preturi ok, 3000-3500 RON. Cauta-i si pe facebook, acolo au mai multe poze.
    Eu pana la urma nu mi-am luat de la ei, mi-am luat de la La Novia, o rochita din colectia mai veche dar care imi vine perfect.
    Si eu am cautat 2 luni, de ma saturasem de atata probat
    Eu zic ca in Bucuresti iti gasesti mai degraba, sa vii intr-o zi, dar recomandat in timpul saptamanii, sambata trebuie sa te programezi cu o sapt inainte ca sa gasesti loc.
    Din ce am probat as mai recomanda Maya Fashion, Natalia Vasiliev, Andre Salon. Si la Calin events au rochii ok, dar nu mi-a placut atitudinea vanzatoarelor, si pt mine conteaza asta, pt ca totusi nu dai 3 lei pe rochie, sa te trateze ca si cum le-ai deranja...
    Bineinteles, depinde si de buget, eu am zis ca mai mult de 3500 maxim 4000 nu dau, si am reusit sa ma incadrez

Multumesc mult de tot sunt in ceata totala, voi incerca mai intai in Bucuresti cred doar probe si apoi daca imi pica pe vreuna atunci aceea va fi a mea ! Multumesc inca o data pentru timpul acordat si pentru sfaturi

Pagina 26 din 26 PrimulPrimul ... 16242526

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us