Pagina 62 din 62 PrimulPrimul ... 1252606162
Rezultate de la 489 la 491 din 491

Subiect: Reactia mirelui - ce e in sufletul lui, cat se implica

Inregistrat
    28.03.2014

Implicit Re: Reactia mirelui - ce e in sufletul lui, cat se implica

Citat Postat de deeaghe Vezi mesajul
    Voi aveați deja o rezervare la biserica? Am crezut ca nu ați făcut rezervare deloc la biserica. Sa fie cu noroc si sa va aducă multi invitați. Sa ne arați si noua invitațiile voastre. De unde le ați luat?
    Avem biserica, dar vrem sa o schimbam ca nu prea vor nasii acolo. Invitatiile le-am luat de pe net si vor arata ca in atasament. Eu sunt innebunita dupa fluturasi si ii vom avea inclusiv in decoratiuni.
    Imagini atasate Imagini atasate

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    18.01.2015

Noi am stabilit de la inceput ca toate deciziile legate de organizarea nuntii sa le luam impreuna, asa cu siguranta vom evita unele discutii in cazul in care avem pareri diferite.

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    29.11.2016

Ne pregătim pentru nunta împreună) Adevărat, el este mult mai mult decât mine, așa că uneori mă întreb doar ce mai bine) El este fericit, desigur, dar cred că pur și simplu nu are timp să se gândească la lucrurile mici)
    To be happy with a man you must understand him a lot and love him a little. To be happy with a woman you must love her a lot and not try to understand her at all.

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 62 din 62 PrimulPrimul ... 1252606162

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •