Pagina 2 din 54 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 425

Subiect: Rochii de mireasa in Tulcea

Inregistrat
    30.09.2007

Implicit Re: Rochii de mireasa in Tulcea

Citat Postat de Lidia26 Vezi mesajul
    Vad ca nu s-a mai discutat nimik pe acest subiect.
    Mie imi trece prin minte o idee ,sa vad daca reusesc sa o fac.....
    aici in Italia am vazut niste rokite care iti sucesc mintile pur si simplu....
    parca parca....ma tenteaza sa fac ceva frumos in oras.In plus eu mai si skitez ceva rokite.....ma bate gandul....

un magazin ceva?????????

Inregistrat
    09.01.2009

Citat Postat de alinanicoleta Vezi mesajul
    un magazin ceva?????????

da Alina.poate cev mai mult.Chiar si un atelier care sa faca si rokite pe masura si costume de barbati....In plus ceva ce nu exista in Tulcea....as incerca....cred ca as face ceva nou.Asta dupa nunta mea o sa ma interesez mai multe.Ca acum nu imi ajunge timp de toate.....
    Ce zici ar fi frumos?!

Inregistrat
    30.09.2007

da Alina.poate cev mai mult.Chiar si un atelier care sa faca si rokite pe masura si costume de barbati....In plus ceva ce nu exista in Tulcea....as incerca....cred ca as face ceva nou.Asta dupa nunta mea o sa ma interesez mai multe.Ca acum nu imi ajunge timp de toate.....
    Ce zici ar fi frumos?!

Nu ar strica... desi exista asa ceva la Gabriela de luca... poti sa iti faci rochia acolo, din cate am vazut au si costume de barbati... si mai este inca unul pe Dobrogeanu Gherea care l-a fel... aduci o imagine cu modelul pe care il vrei sau combini si la fel iti face.. insa nu ar strica inca unul.... sincer acum....
    mai ales daca nu te bazezi numai pe modelele clasice... aici in proportie de 99% gasesti modelul clasic... corset+fusta+cercuri si atat... macar daca in loc de cercuri ar mai folosi acele fuste pe dedesupt numai din tull... dar nu...

Inregistrat
    09.01.2009

Nu ar strica... desi exista asa ceva la Gabriela de luca... poti sa iti faci rochia acolo, din cate am vazut au si costume de barbati... si mai este inca unul pe Dobrogeanu Gherea care l-a fel... aduci o imagine cu modelul pe care il vrei sau combini si la fel iti face.. insa nu ar strica inca unul.... sincer acum....
    mai ales daca nu te bazezi numai pe modelele clasice... aici in proportie de 99% gasesti modelul clasic... corset+fusta+cercuri si atat... macar daca in loc de cercuri ar mai folosi acele fuste pe dedesupt numai din tull... dar nu...
    eu ce am vazut in Tulcea,asa in mare nu mi-au placut....adik nu erau pe gustul meu.
    In skimb ce cataloage am vazut pe aici....m-au inspirat.
    O rokita nu neparat sa fie de firma,totul e sa ai un croitor foarte bun.Care sa inteleaga din 2cuvinte ce vrei si ce se potriveste.Asa ceva ma gandesc sa fac si eu,si in plus sa aduc persoane care isi iubesc meseria....
    ramane de vazut....Am sa mai studiez un pic ....ter sa merg si la cineva care se pricepe sa deseneze,ca eu fac schite dar nu reusesc sa le desenez....

Inregistrat
    30.09.2007

eu ce am vazut in Tulcea,asa in mare nu mi-au placut....adik nu erau pe gustul meu.
    In skimb ce cataloage am vazut pe aici....m-au inspirat.
    O rokita nu neparat sa fie de firma,totul e sa ai un croitor foarte bun.Care sa inteleaga din 2cuvinte ce vrei si ce se potriveste.Asa ceva ma gandesc sa fac si eu,si in plus sa aduc persoane care isi iubesc meseria....
    ramane de vazut....Am sa mai studiez un pic ....ter sa merg si la cineva care se pricepe sa deseneze,ca eu fac schite dar nu reusesc sa le desenez....

Sincer nici mie... facem o firma eu stiu sa cos.. sa fac tipare etc georgiiulia stie sa deseneze.....

Inregistrat
    09.01.2009

Sincer nici mie... facem o firma eu stiu sa cos.. sa fac tipare etc georgiiulia stie sa deseneze.....

super tare....ne conbinam si facem ceva pe placul tuturor.Si cu servire impecabila

Inregistrat
    11.09.2008

Feteloooor, haideti cu atelierul ala ca o sa vina si nunta mea si voi o sa ma salvatii!!!!!!!!!!!!!!!

Inregistrat
    15.09.2008

super tare....ne conbinam si facem ceva pe placul tuturor.Si cu servire impecabila
    Fetelor...eu va jut la capitolul publicitate... va fac o reclama...de vin fete si din bucuresti pentru rochitele voastre si nu cer mult...o ciocolata pe luna...pentru iubitul meu

Pagina 2 din 54 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us