Pagina 40 din 40 PrimulPrimul ... 30383940
Rezultate de la 313 la 317 din 317

Subiect: sticle personalizate

Inregistrat
    06.12.2013

Implicit Re: sticle personalizate

Multumesc fetelor pentru aprecieri. Chiar au fost pe placul tuturor sticlutele, inclusiv ospatarii de la restaurant le-au admirat.

Pentru sticla de vin, fiind mai inalta, eu as pune pe aceeasi parte o eticheta cu poza si un tricolor cu sigiliu de ceara. Snurul de la tricolor l-as pune mai subtire decat cel pe care l-am avut eu ca sa fie accentul pe sigiliu.

Succes

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    28.03.2014

In cazul in care doriti sa va faceti sticle/ cani/ pahare personalizate prin pictura, feriti-va de Iulia Costea din Onesti! Are profil de facebook si profil separat pentru lucrarile ei numit "pahare personalizate". Face lucruri frumoase, dar este de o neseriozitate iesita din comun. Am facut o comanda la dumneaei de 4 cani, cadou pentru nasa mea, i-am facut plata pe data de 16 oct (asa cum mi-a cerut) si mi-a zis ca in 10 zile comanda mea va fi gata. Au trecut 18 zile, ziua nasei mele e sambata, iar aceasta doamna nu imi raspunde le telefoane/mesaje si nici vorba de produsele comandate de mine. Am insistat in nenumarate randuri sa-mi trimita poze cu ce a lucrat la ele si mereu primeam ca raspuns ca in weekend im va trimite, ca nu poate acum, pt ca lucreaza toata ziua...Trecea week-endul, ea posta diverse lucruri pe facebook, numai de comanda mea nimic...si iar ma chinuiam sa dau de ea, iar nu-mi raspundea si ciclul se relua.

In concluzie, FERITI-VA DE ACEASTA INDIVIDA, IULIA COSTEA, pentru ca da dovada de o lipsa de profesionalism di o nesimtire iesita din comun!!!

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    10.05.2015

Salutare, puteti sa ma ajutati si pe mine cu un site de unde sa comand niste sticle mai interesante de 500 ml ?
    M-ar interesa pentru a pune ceva tuica naturala, nu cred ca o sa pun eticheta autocolanta, poate un snurulet sau o funda si numele mirilor .
    Am gasit cateva siteuri dar as vrea sa comand de unde sunt oameni seriosi si au produse de calitate .

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    04.01.2016

ramonyk daca gasesti te rog sa scrii pe forum pentru ca si eu caut cateva sticle mai deosebite gen vintage tot pentru palinca pentru invitatii care vor si altceva inafara de spirtoasele din comert. Multumesc.

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    21.02.2015

Citat Postat de andreeastroe Vezi mesajul
    Buna fetelor
    Spuneti-mi si mie va rog care stiti, cum se fac etichete personalizate cu poza?sau daca stiti site-uri mai accesibile la pret....eu am gasit ceva dar erau prea scumpe etichetele..
    mersi o zi frumoasa

In caz ca mai ai nevoie sau cineva cunoscut de tine are nevoie, iti dau linkul de la firma care mi-a facut sticlutele de nunta si marturiile. Sarbatori fericite

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 40 din 40 PrimulPrimul ... 30383940

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •