Pagina 126 din 126 PrimulPrimul ... 2676116124125126
Rezultate de la 1.001 la 1.005 din 1005

Subiect: Cununia civila

Inregistrat
    26.03.2012

Implicit Re: Cununia civila

Citat Postat de angelica_simona Vezi mesajul
    Super te.ai interesat cumva daca poate depune actele doar unul dintre soti?
    pfff asta nu.....am uitat....da cine stie poate mi mai fac cale

Inregistrat
    07.07.2012

In cazul nostru a depus doar sotul actele! Eu nici macar nu eram in tara si nici buletinul meu nu il avea

Inregistrat
    26.12.2013

Am avut cununia civila la Teatrul Dramatic, pe 1 noiembrie, si am cateva chestii de mentionat.

1. Ora programarii nu prea conteaza, doar prin faptul ca esti acolo sau nu cand iese o tanti la poarta din stanga si cere buletine. Cine il da primul, e primul, si tot asa.

2. Se intra prin lateral stanga, cununia se face fix in holul principal al teatrului, se iese prin fata, iesirea principala.

3. Nu exista spatiu de protocol, doar afara sunt cateva masute, pe care vei putea ingramadi niste pahare cu sampanie.

Citat Postat de lula_canci Vezi mesajul
    Am avut cununia civila la Teatrul Dramatic, pe 1 noiembrie, si am cateva chestii de mentionat.

1. Ora programarii nu prea conteaza, doar prin faptul ca esti acolo sau nu cand iese o tanti la poarta din stanga si cere buletine. Cine il da primul, e primul, si tot asa.

2. Se intra prin lateral stanga, cununia se face fix in holul principal al teatrului, se iese prin fata, iesirea principala.

3. Nu exista spatiu de protocol, doar afara sunt cateva masute, pe care vei putea ingramadi niste pahare cu sampanie.
    Am fost si eu de curand la Teatru Dramatic la o cununie civila si intradevar, e un haos si o dezordine totale...nu mi-ar placea sa am cununia civila acolo...prefer pe Traian, asta daca termina strada pana la anul ...mi-ar fi placut sa fac starea civila in foisor la Gradina Publica, fara sa dau cei 600 de lei care se dau la Gradina Botanica. Ar arata superb decorat cu flori

Inregistrat
    21.05.2014

se mai practica perfoararea buletinului?

Pagina 126 din 126 PrimulPrimul ... 2676116124125126

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us