Pagina 32 din 32 PrimulPrimul ... 22303132
Rezultate de la 249 la 253 din 253

Subiect: Ce biserica va alegeti si de ce?

Inregistrat
    13.01.2014

Implicit Re: Ce biserica va alegeti si de ce?

Cunoaste cineva vreo biserica din Braila unde preotul accepta ca mireasa sa intre alaturi de tatal ei si nu de nas?

Inregistrat
    27.09.2013

Citat Postat de Tofan Vezi mesajul
    Buna! Biserica Sf Nicolae are cor si niste candelabre superbe.Eu am nunta in mai si am ales-o pt ca mi-a placut foarte mult.
    Buna! multumesc! deja totul este pregatit.. sper sa fie totul bine. In privinta bisericii cred k am facut alegerea potrivita.O sa-ti povestesc dupa cum a fost. Daca pot sa te ajut cu alte idei o sa fac cu cea mai mare placere, mai ales k eu m-am intors in tara de 2 luni si stiu cum e sa nu stii la ce coafor, florarie sa mergi pt ca efectiv nu aveam incredere. A trebuit sa merg din usa in usa la saloane k sa ma conving eu singura care e cel mai potrivit. Pe facebook ma gasesti asa: Valentina Lucian . O zi buna!

Inregistrat
    27.09.2013

am avut cununia religioasa pe 31 mai la biserica Sf Nicolae, pot sa va spun k a fost superb, toata lumea a fost foarte incantata , iar parintele a tinut la sfarsit o predica care a impresionat pe toata lumea. La restaurant GBC ( langa Billa) totul a decurs conform asteptarilor, servirea a fost ireprosabila, mancarea foarte buna. Formatia Paradox( i-am ales de pe internet si-au facut trsaba foarte bine) si de asemenea domnii fotografii de la Select au fost profesionisti.
    buchetul l-am facut la Twice , a iesit bine, dar nu va recomand din pricina preturilor, in alte locuri gasiti aceesi calitate si preturi de bun simt.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    07.11.2013

Citat Postat de Tofan Vezi mesajul
    am avut cununia religioasa pe 31 mai la biserica Sf Nicolae, pot sa va spun k a fost superb, toata lumea a fost foarte incantata , iar parintele a tinut la sfarsit o predica care a impresionat pe toata lumea. La restaurant GBC ( langa Billa) totul a decurs conform asteptarilor, servirea a fost ireprosabila, mancarea foarte buna. Formatia Paradox( i-am ales de pe internet si-au facut trsaba foarte bine) si de asemenea domnii fotografii de la Select au fost profesionisti.
    buchetul l-am facut la Twice , a iesit bine, dar nu va recomand din pricina preturilor, in alte locuri gasiti aceesi calitate si preturi de bun simt.
    Buna,
    Am si eu cununia tot la Sf. Nicolae, stii cumva cat au platit nasii preotului? SI daca au platit inainte sau dupa cununie? Poti sa imi raspunzi in privat daca vrei. Mersi!

Inregistrat
    27.09.2013

Citat Postat de Lirio Vezi mesajul
    Buna,
    Am si eu cununia tot la Sf. Nicolae, stii cumva cat au platit nasii preotului? SI daca au platit inainte sau dupa cununie? Poti sa imi raspunzi in privat daca vrei. Mersi!
    Buna! Nu stiu cat au platit nasii, pt ca nu au vrut sa ne spuna!! Au platit dupa cununie!

Pagina 32 din 32 PrimulPrimul ... 22303132

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us