Pagina 38 din 38 PrimulPrimul ... 28363738
Rezultate de la 297 la 300 din 300

Subiect: Torturi, dulciuri, produse de patiserie in Bacau

Inregistrat
    30.10.2012

Implicit Re: Torturi, dulciuri, produse de patiserie in Bacau

Citat Postat de roxanastarparu Vezi mesajul
    Si eu imi fac prajiturile si tortul de la Dessert. Am fost initial la Dulcineea, la niste recomandari, insa doamna de la Dessert m-a convins. Imi face ea si Sweet barul. Este foarte priceputa si draguta!!
    In ce bani te incadrezi cu sweet bar-ul? si tortul cu ce e?

Inregistrat
    14.05.2012

Citat Postat de alya2016 Vezi mesajul
    In ce bani te incadrezi cu sweet bar-ul? si tortul cu ce e?

Sweet bar-ul pentru 150 de persoane ma costa 700 de ron, cu macarons, prajituri de casa, cupcakes, capsuni glazurate si alte nebunii care nu le mai stiu acum, cu aranjarea facuta de ea (cu vase si elemente de decor). Tortul 50 lei kg nu mai stiu sa ti spun exact din ce e,, ca eu chiar nu le am cu astea...am gustat si am zis ala e o sa fie o combinatie, cu fructe de padure insiropat si are o crema foarte fina Are in schimb niste modele de tort minunate doamna respectiva. Daca te duci sa vb cu ea te va convinge. Am fost si la Barati, si nu am fost deloc incantata, nici de gustul torturilor ce le-am gustat, nici atitudinea doamnei de acolo... dar dupa ce am vb cu doamna de la mall, nici nu am stat pe ganduri si am batut palma!
    Canitatea exacta de prajituri o voi da cu aprx 2 sapt inainte de nunta!
    Bafta!
    Ultima editare de roxanastarparu : 08.08.2013 07:14:23

Inregistrat
    30.10.2012

Citat Postat de roxanastarparu Vezi mesajul
    Sweet bar-ul pentru 150 de persoane ma costa 700 de ron, cu macarons, prajituri de casa, cupcakes, capsuni glazurate si alte nebunii care nu le mai stiu acum, cu aranjarea facuta de ea (cu vase si elemente de decor). Tortul 50 lei kg nu mai stiu sa ti spun exact din ce e,, ca eu chiar nu le am cu astea...am gustat si am zis ala e o sa fie o combinatie, cu fructe de padure insiropat si are o crema foarte fina Are in schimb niste modele de tort minunate doamna respectiva. Daca te duci sa vb cu ea te va convinge. Am fost si la Barati, si nu am fost deloc incantata, nici de gustul torturilor ce le-am gustat, nici atitudinea doamnei de acolo... dar dupa ce am vb cu doamna de la mall, nici nu am stat pe ganduri si am batut palma!
    Canitatea exacta de prajituri o voi da cu aprx 2 sapt inainte de nunta!
    Bafta!
    Multumesc. Acelasi tort cu fructe de padure sm dat si eu comanda de prin mai...nu o sa regretam am mancat si e foarte bun si la fel si prajiturile.

Buna miresici.
    Stiti cumva o cofetarie/laborator in CLUJ unde sa pot comanda tort si Candy Bar... fara ca oferta sa fie in jur de 7000 ron pentru cca 250 persoane

Astept raspunsul vostru

Pagina 38 din 38 PrimulPrimul ... 28363738

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us