Rezultate de la 1 la 2 din 2

Subiect: Se perforeaza buletinul la starea civila in resita?

Inregistrat
    03.01.2008

Implicit Se perforeaza buletinul la starea civila in resita?

Ceau miresicilor.

Stiu ca mai este un subiect general cu aceasta tema dar eram curioasa daca vreuna din voi stiti cum e la cununia civila in Resita.
    Se perforeaza buletinul??? Am o prietena care a avut nunta vara trecuta si spunea ca nu, dar ea e una.
    Nu vreau sa ma trezesc ca luni, cand plec in luna de miere nu an cu ce si trebuie sa alerg de nebuna dupa buletinu nou

Multumesc si bafta la pregatiri.

Implicit Re: Se perforeaza buletinul la starea ciila in resita?

Citat Postat de kimmy Vezi mesajul
    Ceau miresicilor.

Stiu ca mai este un subiect general cu aceasta tema dar eram curioasa daca vreuna din voi stiti cum e la cununia civila in Resita.
    Se perforeaza buletinul??? Am o prietena care a avut nunta vara trecuta si spunea ca nu, dar ea e una.
    Nu vreau sa ma trezesc ca luni, cand plec in luna de miere nu an cu ce si trebuie sa alerg de nebuna dupa buletinu nou

Multumesc si bafta la pregatiri.
    Nu stiu exact cum e la voi, dar sigur cred ca e la fel peste tot: se capseaza buletinul. Cel mai bine e ori sa intrebi la starea civila, ori sa pleci cu pasaportul, sau sa iti faci pasaport - mai bine sa fii precauta decat sa iti para rau mai tarziu!
    Bafta!

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us