Pagina 43 din 43 PrimulPrimul ... 33414243
Rezultate de la 337 la 341 din 341

Subiect: Candy Bar

Inregistrat
    10.03.2014

Implicit Re: Candy Bar

La o firma din Roman, Candy bar by Sirenne gasesti pe Facebook!

Citat Postat de alexmoon Vezi mesajul
    Foarte dragut candy bar-ul. Unde l-ai comandat?

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    30.09.2015

Buna,
    Cu cat timp inainte trebuie comandat tortul si candy bar-ul?
    Multumesc

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    10.04.2015

Eu am avut la nunta Home Made Candy Bar, și recomand din suflet, delicioase și arătoase.Găsiți pe FB

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    27.01.2013

o prietena ma intreba daca exista posibilitatea sa faca niste prajituri pentru candybar personalizate (ceva in genul unei fotografii)
    A avut cineva asa ceva? Imi puteti recomanda?

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    04.01.2017

Talking Candy Bar sau Vafe?

Salutare miresici!

Ce dulciuri imi recomandati pentru candy bar? Am cerut mai multe oferte de la cofetarii insa preturile mi s-au parut foarte mari iar dulciurile pareau foarte sofisticate si nu auzisem niciodata de ele (nici nu puteam sa le pronunt, hihi). Oare se merita efortul de a comanda un candy bar pe care nu-l "intelegi"?

Ma gandeam sa fac ceva mai nonconformist, sa am vafe cu umpluturi diferite (fructe, fricsa, ciocolata topita etc), ca fiecare invitat sa-si faca desertul dorit. Ce parere aveti? Credeti ca este o idee buna sau mai bine merg pe varianta clasica?

Astept sfaturile voastreeeeeee

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 43 din 43 PrimulPrimul ... 33414243

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •