Rezultatele sondajului: Iti doresti o Bachelorette Party?

Voturi
420. Nu poți vota în acest sondaj
  • Da! am mai fost si mi-a placut.

125 29,76%
  • Da, sunt curioasa (ar fi pentru prima data).

235 55,95%
  • Nu, nu agreez.

23 5,48%
  • Nu m-am decis.

37 8,81%
Pagina 182 din 182 PrimulPrimul ... 82132172180181182
Rezultate de la 1.449 la 1.451 din 1451

Subiect: Petrecerea burlacitelor (unde, in ce fel, cum ne imbracam etc)

Inregistrat
    15.11.2008

Implicit Re: Petrecerea burlacitelor (unde, in ce fel, cum ne imbracam etc)

Citat Postat de mihela Vezi mesajul
    Sabine,
    Cat te-a costat sedinta de consultanta la Raluca?
    A fost 200 de euro pentru 5 persoane. Iti sugerez sa o contactezi din timp, o colega de birou a vorbit cu ea chiar saptamana asta pentru 27-28 August, dar era ocupata.

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    03.02.2016

Eu o sa fac petrecerea la Club Fredo! De abia astept !

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

Petrecerea mea a fost organizata de sora mea, cumnata si inca 2 prietene. Au venit la mine acasa sa ma ia si mi-au dat cadourile: o pereche de boxeri pe care scrie pe fund "be mine tonight", niste urechi de iepuras, ciorapi cu banda, o pereche de catuse rosii, un facalet sa ma fac femeie de casa si un set de cani pentru amandoi cu mr right si mrs always right, traditionala banderola "bride to be" si o voaleta roz cu negru. Apoi am iesit din bloc unde ne asteptau 3 motoare. Am facut poze cu ei, l-am chemat pe sotul meu de sus sa vina cu camera sa ne fac poze si am plecat. Am dat o tura prin Bucuresti eu cu sora mea si cumnata. Noaptea a incput in Shoteria cu cateva randuri de shot-uri, apoi am mers in centrul vechi in Old City. Am plecat pe la 4 dimineata, am zis sa mai mergem si prin club A, dar am plecat in urmatoarele 15 minute. Noi ne-am distrat mai bine ca burlacii, nu am facut cine stie ce, dar ei nu au facut mai nimic

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 182 din 182 PrimulPrimul ... 82132172180181182

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •