PDA

Versiunea completa : RESTAURANT CASA ROMANESCA din OTOPENI

KITTYY
20.02.2008, 17:14:55
Dragele mele,
Am mai abordat acest subiect acum cateva saptamani , am nevoie de cateva informatii de la cineva care a participat la o nunta la Restaurantul Casa Romaneasca din Otopeni. Cum este decorul in sala de nunti, spatiul, servirea. Merci

1nico2007
26.03.2008, 23:28:04
Dragele mele,
Am mai abordat acest subiect acum cateva saptamani , am nevoie de cateva informatii de la cineva care a participat la o nunta la Restaurantul Casa Romaneasca din Otopeni. Cum este decorul in sala de nunti, spatiul, servirea. Merci

buna
Am participat la o nunta la acest restaurant si a iesit f frumos ....poti sa stai linistita ....decorul era ceva pe rosu , fuste rosii , huse rosii si fete de mase albe ... nu stiu cu firma a lucrat , macarea a fost extraordinar de buna , calda , un pic deosebita fata de restul restaurantelor, specific romanesc (la aperitiv , printre altele era si ceapa:-p ), decorul este frumos, spatiul este ok ( un picut cam mic spatiul de dans) ...acum depinde si de cati invitati ai si cat chef de dans au ...servirea a fost buna , n-am stat sa iau seama in detaliu ...dar nu mi amintesc sa fi fost probleme....daca mai ai intrebari poti sa mi scrii...pot sa-ti spun si despre formatia lor, meniu etc

amelia30
28.03.2008, 11:51:35
Kittyy, cat este meniul la Casa Romaneasca? Si ce include? Poti sa aduci tu ceva de acasa?
Multumesc mult.

evergreen
11.03.2009, 08:08:31
Poate sa ma ajute cineva cu impresii despre organizarea nuntii sale la Rest Casa Romaneasca-Otopeni?
Este o alegere buna ?
Oare nu este prea departe? Invitatii vor fi dezamagiti ?
Va rog , ajutati-ma cu cateva impresii !

As vrea sa scap de emotii !

solidon
18.05.2009, 12:10:18
Poate sa ma ajute cineva cu impresii despre organizarea nuntii sale la Rest Casa Romaneasca-Otopeni?
Este o alegere buna ?
Oare nu este prea departe? Invitatii vor fi dezamagiti ?
Va rog , ajutati-ma cu cateva impresii !

As vrea sa scap de emotii !
Buna.Eu am avut nunta acolo acum 2 ani si vreau sa-ti spun ca am fost foarte incantata de cum a iesit totul( si nu pentru ca a fost nunta mea).Parerea mea este ca ai facut o alegere buna .Distanta nu este o problema daca organizezi totul asa cum trebuie.Trebuie sa te gandesti cate masini vor fi ,apoi pe cei fara masini ,ii repartizezi in masinile altora.Invitatii nu vor fi dezamagiti pentru ca nu vor avea de ce sa fie dezamagiti.Sunt multe de spus, dar daca ai intrebari, te voi ajuta cu placere.Chiar aici a postat o miresica care a fost la nunta mea si dupa cate vad, a fost multumita.:*