PDA

Versiunea completa : Hotel Residence Club Citroniers ( La Conac )

Valitza
23.03.2012, 10:20:42
Ziua buna miresici,va pup ! Cine are sau a avut nunta aici? As dori cateva pareri referitoare la decor,aranjamente,servicii etc. Noi momentan doar am rezervat data ca sa zic asa.Inca nu am vorbit cu ei referitor la meniu ,decor si aranjamente

Valitza
24.03.2012, 08:51:22
Nimeni nimic? :(

ile07
29.07.2012, 11:29:17
Buna :) ai aflat ceva noutati intre timp despre rest Citroniers? L-am vazut si eu pe net si din ce vad mi se pare superb!!! site oficial al hotelului, din pacate, nu gasesc...
Ai idee care e nr min d pers acceptat de ei, ce capacitate au, pretul meniului? Te rog mult daca ai mai aflat ceva, poti sa-mi spui si mie? multumesc mult mult!>:D<

Valitza
29.07.2012, 13:08:30
Buna :) ai aflat ceva noutati intre timp despre rest Citroniers? L-am vazut si eu pe net si din ce vad mi se pare superb!!! site oficial al hotelului, din pacate, nu gasesc...
Ai idee care e nr min d pers acceptat de ei, ce capacitate au, pretul meniului? Te rog mult daca ai mai aflat ceva, poti sa-mi spui si mie? multumesc mult mult!>:D<
Buna,eu acolo o sa am nunta.Intr-adevar locatia este superba,Giulia Anghelescu a avut nunta acolo.Am inteles de la ei ca au loc acolo si 300 de persoane,eu am 200 si ceva.Am sa iti trimit prin mesaj site-ul lor ca sa iti faci o idee.Meniul la mine este de 95-98 euro nu stiu sigur deoarece inca nu l-am stabilit

ile07
29.07.2012, 18:22:55
Buna,eu acolo o sa am nunta.Intr-adevar locatia este superba,Giulia Anghelescu a avut nunta acolo.Am inteles de la ei ca au loc acolo si 300 de persoane,eu am 200 si ceva.Am sa iti trimit prin mesaj site-ul lor ca sa iti faci o idee.Meniul la mine este de 95-98 euro nu stiu sigur deoarece inca nu l-am stabilit

Multumesc mult de tot, am vazut pozitzele e intr-adevar SUPERB!!! dar pt noi costa mult meniul... mai caut...
SA FIE CU NOROC SI SA AI O NUNTA DE VIS! FELICITARI PT LOCATIE!! pupici!

pmadalina24
10.10.2013, 00:18:27
Imi puteti da si mie, va rog, linkul?

Multumesc>:D<