PDA

Versiunea completa : Iris

miha834
12.01.2012, 18:33:48
Fetelor, stie cineva ceva despre Restaurantul Iris????nu prea sunt incantata de sala aleasa, si cred ca am luat o decizie presata de timp....asa ca, orice raspuns, bun sau...rau, il voi citi cu o ffff mareee curiozitateee si nevoiee!!!!
Mai ales ca mi s-au impus cei care vor orna sala...sper sa faca treaba buna...
multumesc si "succesuri" la pregatiri!!!

alinabacau
04.02.2012, 11:57:42
buna miha cum a fost la nunta?ai fost multumita de restaurant?si eu am nunta anul acesta dar langa iris la restaurantul pasaj mie mi sa parut cam figurant patronu de la iris si nici restaurantul nu arata asa bn pupici

miha834
13.02.2012, 21:17:36
buna miha cum a fost la nunta?ai fost multumita de restaurant?si eu am nunta anul acesta dar langa iris la restaurantul pasaj mie mi sa parut cam figurant patronu de la iris si nici restaurantul nu arata asa bn pupici

nu am avut ink nunta...e in iulie anul acesta!!! mie mi s-a parut okk patronul, de restaurant nu sunt ff incantata, dar voi vedea!!!
la pasaj am fost cu alte ocazii mai putin fericite...nu la nunti..dar mancarea este fff buna...cel putin asa mi s-a parut mie,dar toti am fost multumiti de calitatea mancarii!!!
la pasaj ti s-a impus ceva la ornat?? au combinatiile de culori pe care tu ti le doresti???

alinabacau
14.02.2012, 12:47:39
buna miha da apoi observasem ca ai nunta in iulie scuze,la pasaj am avut incluse decoratiunile tortul miresii si apa minerala mi sa parut un meniu complet convenabil cu sala ce sa zic mia aratat patroana cateva poze cu decoratiunile si nea zis sa ne alegem noi pe care model il vrem,in rest am auzit si eu ca mancarea e f buna,sper sa fii multumita si u de rest iris daca mai ai vreo nelamurire intreaba.ma pupici

miha834
14.02.2012, 21:23:07
buna miha da apoi observasem ca ai nunta in iulie scuze,la pasaj am avut incluse decoratiunile tortul miresii si apa minerala mi sa parut un meniu complet convenabil cu sala ce sa zic mia aratat patroana cateva poze cu decoratiunile si nea zis sa ne alegem noi pe care model il vrem,in rest am auzit si eu ca mancarea e f buna,sper sa fii multumita si u de rest iris daca mai ai vreo nelamurire intreaba.ma pupici

eu nu am avut ce alege la capitolul ornat!!!! "Avem toate culorile...!!!!!" daa' de unde!!!! intreb: gri aveti??? raspuns:NU!!!; intreb: mov inchis aveti? ghici raspuns: NUUU!!! asa ca..am ales din 3 culori pe care le avea prezentate un mov deschis, organza...este prezentat pe site-ul rest!!! deci...au de toate!!! Asta m-a deranjat aici!!!
si aici e tortul miresei inclus, dar...cred ca imi mai fac unul, dupa inima mea, ca nu stiu exact ce vor face ei...ce e inclus, de multe ori e de o calitate mai slaba, dar...poate mai sunt si minuni!!!! vom vedea!!!
cum stai cu celelalte pregatiri???

alinabacau
15.02.2012, 10:57:43
de obicei ca sa atraga clientii spun ca au si fac de toate dar cand se vad cu sacii in caruta nu mai avem nimic:))))ai platit acel avans pt la restaurant?

alinabacau
15.02.2012, 10:59:54
eu mai am pana la nunta cam 7 luni si mia mai ramas sa ma hotarasc la ce biserica,si la starea civila dar acolo trebuie mers cu o luna inainte.in rest miam gasit dj si fotograf chiar f ieftini

miha834
16.02.2012, 20:02:00
eu mai am pana la nunta cam 7 luni si mia mai ramas sa ma hotarasc la ce biserica,si la starea civila dar acolo trebuie mers cu o luna inainte.in rest miam gasit dj si fotograf chiar f ieftini

am platit avansul la restaurant....am vb si cu dj si cu foto...nu stiu cat de ierftini sunt...dar...cred ca e okkk!!!!

eu inca sunt la cautarile de fluturi, idei de aranjamente..pt ca vreau sa le fac eu!!!
plus camai am si "lupte" de convingere cu ai mei, ca nu vreau jucatul gainii, nu vreau flori in piept, nu vreau furat mireasa..asa ca am sa-mi cumpar catuse sa ma leg de al meu (viitor)sot...si iti imaginezi socuri, crize....ca stic traditiile....noroc ca viitoarea soacra spune ca mine
la noi prob cea mai mare sunt nasii....ca nu-i avem...dar mai avem timpppppppppp...:(:-SS numa 4 luni juma...asa k....
poate reusim sa vb pe privat sau mai apoi pe mes....

alinabacau
17.02.2012, 07:15:35
lasa-mi tu miha id tau pe privat si vb pe mess

miha834
20.02.2012, 19:31:19
lasa-mi tu miha id tau pe privat si vb pe mess

sorry, nu pot trimite mesaje pe privat!!! ca nu am minim 10 postate!!!
:-s

alinabacau
21.02.2012, 17:34:28
o sa mai vb aici pt ca nici eu nu pot trimite msg pe privat pt ca sunt noua

miha834
15.07.2012, 00:46:55
Dragi miresici!!!! Daca la inceput eram fff sceptica in ceea ce priveste petrecerea de nunta si ornatul la Restaurantul IRIS,dati-mi voie sa va spun, ca...a fost totul superrrrrrrrr!!!!!

nu am decat cuvinte de lauda pt dl Patron de acolo, pt dl care se ocupa de ornatul salii, dar mai ales despre personal.... sala este draguta...si incap lejer 100 persoane..la nevoie cam maxim 120....
meniul indestulattttttttt...mancarea de calitate si ff accesibil la pret...130ron,in care intra si tortul(fff bun si acela...ciocolata cu frisca...yamy-yamyy)!!!!
iar dimineata ce a fost in plus...ne-au dat acasa!!!!

asa ca..dragi viitoare miresici..va recomand rest IRIS,alaturi de toata echipa sa,din tot sufletul....!!!!!

spor in toate cumparaturile...ca eu am scapat..yupyyyyyy!!!!!