PDA

Versiunea completa : Pareri Restaurant Doua Veverite

oanaandrea
30.04.2011, 13:57:06
Buna fetelor, sunt noua pe acest site, as dori sa aflu ceva papreri despre Restaurantul Doua Veverite.Avem rezervare la Magura dar am auzit ca mancarea e cam naspa si am gasit loc la Doua Veverite, acum trebuie doar sa ne hotaram.astept pareri. va multumesc

ankgeorgia2584
12.05.2011, 21:08:47
Buna fetelor, sunt noua pe acest site, as dori sa aflu ceva papreri despre Restaurantul Doua Veverite.Avem rezervare la Magura dar am auzit ca mancarea e cam naspa si am gasit loc la Doua Veverite, acum trebuie doar sa ne hotaram.astept pareri. va multumesc

Salut, scuze ca n-am observat :( :( Multumesc Lore ca m-ai atentionat :D
Noi am avut nunta la doua veverite, si am fost pe deplin multumiti si nu numai noi doi ci si invitatii. Mancarea a fost foarte buna, toate proaspete, fara sa modifice portiile, sa le faca mai mici sau ceva. Domnul Coman e un om cu care te poti intelege foarte bine, are si idei foarte faine, in sensul ca daca nu esti complet hotarata asupra unor lucruri iti da mai multe idei.
DJ-ul a fost de la ei, d-nul Gyuri, la fel, un om suuuuupeerrr!!!! A facut o atmosfera....toata noaptea a fost plin ringul de dans.
Noi am vrut o locatie in afara orasului si pentru faptul ca se poate face nunta de noapte. Am vrut sa am afara in padure torte, daaaar din cauza ca a plouat torential nu au stat aprinse nici 5 minute. Locatia e superba. Noi am inchiriat si camerele atat pentru noi cat si pentru prietenii nostrii care au venit de la Cluj.
Eu iti recomand doua veverite :)

oanaandrea
07.09.2011, 13:20:49
Iti multumesc mult.Pana la urma ne am razgandit si facem la Maracarn care pana la nunta noastra va fii proaspat renovata :)