PDA

Versiunea completa : Senator (Calea Lugojului)

laviniamihart
18.05.2010, 18:16:18
buna fetelor face cineva nunta la senator..sau dc ati fost pe la vro nunta?ma intereseaza totul astept raspuns:)

carin1974
20.05.2010, 08:28:20
Care dintre sali?

laviniamihart
30.05.2010, 19:00:53
Sala expovest?sti ceva......;;):*

carin1974
31.05.2010, 11:53:14
La expovest am fost doar la un revelion, nu si la nunta. Mancarea o fost buna dar servirea a lasat de dorit (chelnerul de la masa noastra era cam impertinent). In restaurantul Senator am fost la un botez si a fost foarte fain. Mai ales gradina e superba... Expovest aduce mai degraba a hala, deci va trebui sa investesti destul de mult in deco daca vrei sa aiba un "aer" festiv. In mod sigur nu o sa ai probleme cu locurile de parcare ;) sau cu spatiul de dans.

adelinne85
11.12.2010, 23:59:02
si noi vom avea nunta la senator in 21 mai 2011 in sala cu piscina :D

Eve85
14.02.2011, 20:40:05
Buna,
Sunt o noua membra si, ca la inceput, nu detin prea multe informatii legate de utilizarea site-ului. Sunt din Timisoara si m-ar interesa experientele miresicilor care si-au organizat nunta la restaurantul Senator, Expo Vest, daca au avut probleme si ce fel. Vin cu aceasta intrebare dupa ce cu jumatate de an inainte de nunta problemele au inceput sa apara(:|....astept pareri si merci!

adelinne85
19.02.2011, 19:12:39
Buna,
Sunt o noua membra si, ca la inceput, nu detin prea multe informatii legate de utilizarea site-ului. Sunt din Timisoara si m-ar interesa experientele miresicilor care si-au organizat nunta la restaurantul Senator, Expo Vest, daca au avut probleme si ce fel. Vin cu aceasta intrebare dupa ce cu jumatate de an inainte de nunta problemele au inceput sa apara(:|....astept pareri si merci!

Bine ai venit! pe mine m-ar interesa ce probleme ati intampinat la Senator, Expo Vest. Si noi vom avea nunta la Senator, dar in Sala cu piscina. Noi suntem momentan ft multumiti. Mai am ceva cunostinte care au fost la nunti la Senator, ca si invitati si s-au simtit ft bine. Asteptam si alte pareri, si sper din suflet ca evenimentul sa decurga in mod placut.

laviniamihart
21.07.2011, 21:48:25
Bine ai venit! pe mine m-ar interesa ce probleme ati intampinat la Senator, Expo Vest. Si noi vom avea nunta la Senator, dar in Sala cu piscina. Noi suntem momentan ft multumiti. Mai am ceva cunostinte care au fost la nunti la Senator, ca si invitati si s-au simtit ft bine. Asteptam si alte pareri, si sper din suflet ca evenimentul sa decurga in mod placut.
super restaurantul..iata acest an ne face sa tinem boteul la comoara noastra:x

AmInes
02.04.2014, 11:04:15
Aveti careva ceva informatii/pareri mai recente despre Expovest? Sper sa fie totul bine, mie mi-a placut tare mult cum arata sala aranjata, plus ca are gradina. Sper ca ma puteti ajuta, mersi mult anticipat ;;):*