PDA

Versiunea completa : Casa Politehnicii 2

anamaria_l
01.02.2010, 22:32:39
Salut fetele,
Am rezervat sala politehnicii 2 pt iunie. Initial credeam ca fac o nunta mica de ~90 persoane. Dupa ce am revizuit listele cu invitati mi-am dat seama ca o sa am in jur de 130. Mi s-a spus ca are o capacitate maxima de 130 de persoane. Ati fost la nunti la casa politehnicii 2 de peste 110 persoane? Ma intereseaza confortul si daca imi puteti da ceva informatii (sau poze), despre cum e o nunta mai mare acolo.

multumesc

BiancaB
10.02.2010, 15:44:22
Eu zic sa nu te necajesti pentru ca cei de la restaurant stiu cel mai bine cate persoane incap si ma gandesc ca nu ar da un numar mai mare de persoane decat ar incapea pentru ca lumea nu s-ar simtii bine si atunci invitatii ar vorbii de rau respectivul restaurant si asta ar duce la foarte putini clienti.

lucia_bk
09.06.2010, 11:50:23
Salut fetele,
Am rezervat sala politehnicii 2 pt iunie. Initial credeam ca fac o nunta mica de ~90 persoane. Dupa ce am revizuit listele cu invitati mi-am dat seama ca o sa am in jur de 130. Mi s-a spus ca are o capacitate maxima de 130 de persoane. Ati fost la nunti la casa politehnicii 2 de peste 110 persoane? Ma intereseaza confortul si daca imi puteti da ceva informatii (sau poze), despre cum e o nunta mai mare acolo.

multumesc

si eu tot acolo am la anul...tu faci acolo pana la urma?...daca da zi-mi si mie ce nuante alegi la decoratiuni?