PDA

Versiunea completa : Caut o menajera

theodorac
26.01.2010, 08:26:46
Hello

Am vazut ca s-a mai discutat pe tema asta, dar subiectul era inchis.
Caut de ceva timp o menajera de incredere si imi este frica sa iau pe oricine de pe internet.

Aveti pe cineva care ar putea veni o data pe saptamana, seara sau in weekend?
Am un apartament de 2 camere, micut. Nici nu stiu exact cat se cere in conditiile astea.
As dori de la ea spalat bucatarie +baie, parchetul in camere, vasele si altele ocazionale (spalat geamuri, etc)

Multumesc frumos

laura_22
26.01.2010, 08:40:46
Hello

Caut de ceva timp o menajera de incredere si imi este frica sa iau pe oricine de pe internet.

Am un apartament de 2 camere, micut. Nici nu stiu exact cat se cere in conditiile astea.
As dori de la ea spalat bucatarie +baie, parchetul in camere, vasele si altele ocazionale (spalat geamuri, etc)

Multumesc frumos
eu platesc 60 lei/2 camere... curatenie in toata casa si rufe la calcat. spala si geamurile la 2-3 saptamani. eu sunt multumita. e mare lucru sa gasesti pe cineva in care sa poti avea incredere... din pacate cea acre vine la mine e destul de ocupata, asa ca nu ti-o pot recomanda. ideal ar fi sa gasesti pe cineva prin cunostinte....

theodorac
26.01.2010, 08:43:26
Multumesc Laura.
Asta e problema cu menajerele. Cele care sunt si bune si cu preturi decente sunt mult prea ocupate. Tocmai de asta, printre cunoscuti nu am reusit sa gasesc pe cineva disponibil.

hamr
26.01.2010, 11:18:44
Hello

Multumesc frumos

Buna,

eu cunosc pe cineva care cauta asa ceva, mama unei prietene, este super ok si are si experienta.
Te rog sa imi trimiti un mesaj cu datele tale de contact pentru a va putea cunoaste si a discuta mai multe detalii.

Merci.

theodorac
26.01.2010, 13:29:30
hello

mersi de reply.

nu pot trimite mesaje deoarece nu am inca 10 postari, daca ai putea sa imi trimiti tu un mesaj cu datele ei ar fi super!
multumesc frumos

hamr
27.01.2010, 11:13:11
hello

mersi de reply.

nu pot trimite mesaje deoarece nu am inca 10 postari, daca ai putea sa imi trimiti tu un mesaj cu datele ei ar fi super!
multumesc frumos

Buna,

tocmai ti-am trimis un mesaj privat cu datele ei de contact.

O zi buna:*