PDA

Versiunea completa : Petreceri cu tema?Inchiriem haine? De unde?

hellen_yna
03.12.2009, 10:56:32
Hello dragelor :)

In ultimii 3 anii petrecerile de Craciun ale firmei la care lucrez au avut o tema. Se pare ca nici acest an nu este o exceptie. Anii 80 spune ei :)
Daca pana acum m`am descurcat sa ma incadrez asa cat de cat in temele respective...acum chiar nu stiu daca am in garderoba ceva care sa ma ajute...Nu spun ca este o super problema, dar park mi`as dori totusi sa 'fit in the picture' daca pot spune asa, si uite ca pot :)))

Exista magazine de inchiriat haine in Bucuresti? In afara de rochitze de mireasa, hehehe :D
Voi? Ati mers la astfel de petreceri? Cum v`ati descurcat cu dress codul? :) Ati inchiria o tinuta pentru o astfel de party?
Si sa raspund si eu la intrebarea mea...eu as inchiria o tinuta pentru o petrecere cu tema. :)

Va multumesc de interes...daca o sa existe of course :)

Cu drag,
Helen

Maya_maya
08.03.2010, 15:29:12
niste prieteni au inchiriat o data de la teatru :-\ dar nu stiu daca au avut cunostiinte :-B

Alisori
09.03.2010, 13:22:09
Hello dragelor :)

In ultimii 3 anii petrecerile de Craciun ale firmei la care lucrez au avut o tema. Se pare ca nici acest an nu este o exceptie. Anii 80 spune ei :)
Daca pana acum m`am descurcat sa ma incadrez asa cat de cat in temele respective...acum chiar nu stiu daca am in garderoba ceva care sa ma ajute...Nu spun ca este o super problema, dar park mi`as dori totusi sa 'fit in the picture' daca pot spune asa, si uite ca pot :)))

Exista magazine de inchiriat haine in Bucuresti? In afara de rochitze de mireasa, hehehe :D
Voi? Ati mers la astfel de petreceri? Cum v`ati descurcat cu dress codul? :) Ati inchiria o tinuta pentru o astfel de party?
Si sa raspund si eu la intrebarea mea...eu as inchiria o tinuta pentru o petrecere cu tema. :)

Va multumesc de interes...daca o sa existe of course :)

Cu drag,
Helen

exista ce vrei tu
google ;))si gasesti haine de inchiriat pentru petreceri

cometome
12.04.2010, 17:48:48
si de la opera romana se pot inchiria costume

iepuras
11.11.2010, 09:27:40
La TNB se pot inchiria costume cu 50 Ron/zi.

ralucaag
30.10.2011, 20:34:39
La TNB se pot inchiria costume cu 50 Ron/zi.
l
Buna! Trebuie sa anunti din timp ce costum vrei sa inchiriezi sau il poti lua pe loc, in cazul in care gasesti unul care iti place?Multumesc

tamara0981
02.03.2012, 08:48:37
La teatrul National gasititi multe tinute de inchiriat

tamara0981
02.03.2012, 08:49:23
acum am vazut ca a mai dat cineva acelasi raspuns ca mine :)

ilinca04
05.10.2013, 19:32:20
acum am vazut ca a mai dat cineva acelasi raspuns ca mine :)

Nu stiam ca se pot inchiria de la TNB. Am sa incerc si eu pe viitor.