PDA

Versiunea completa : vand voal tip spaniol ivoire

sorwyta
17.10.2009, 14:14:17
Buna fetelor!!!
A trecut si nunta mea ca prin vis....atat de mult asteptata si pregatita si totusi a trecut atat de repede:-s . Acum urmeaza partea cea mai grea ....trebuie sa ma despart(treptat=(( :(( ) de lucrurile atat de dragi mie so: ofer altei miresici voal tip spaniol ivoire cu dantela pe margine tot de culoare ivoire lung de aproximativ 2 m.Eu l-am luat din Piatra Neamt de la Casa Tania cu 450 ron(mi-am dorit extrem de mult un voal asa) si nu stiu cat sa cer pe el asa ca astept oferte de la voi .
Sper sa va placa:* :"> :A
http://picasaweb.google.ro/mhlbalan228

Cat_Eyes
17.10.2009, 18:54:11
imi place FOARTE mult.. pacat ca e ivoire!
succes la vanzare!

mihaelagabi
20.10.2009, 01:09:58
Buna fetelor!!!
A trecut si nunta mea ca prin vis....atat de mult asteptata si pregatita si totusi a trecut atat de repede:-s . Acum urmeaza partea cea mai grea ....trebuie sa ma despart(treptat=(( :(( ) de lucrurile atat de dragi mie so: ofer altei miresici voal tip spaniol ivoire cu dantela pe margine tot de culoare ivoire lung de aproximativ 2 m.Eu l-am luat din Piatra Neamt de la Casa Tania cu 450 ron(mi-am dorit extrem de mult un voal asa) si nu stiu cat sa cer pe el asa ca astept oferte de la voi .
te-ai gandit la un pret ............?

sorwyta
20.10.2009, 12:54:10
Nu prea stiu cat sa cer pe el...de aceea am spus ca astept ofertele voastre....cam 300 ron cred e mult???
:-s

kitkaro
21.10.2009, 07:21:58
Nu prea stiu cat sa cer pe el...de aceea am spus ca astept ofertele voastre....cam 300 ron cred e mult???
:-s
In general pe miresici se cere jumatate din pretul initial, pe situri din afara 1/3. Dar daca tu vrei 300 e ok, voalul e superb. Spor!

crinutza83
21.10.2009, 17:49:19
In general pe miresici se cere jumatate din pretul initial, pe situri din afara 1/3. Dar daca tu vrei 300 e ok, voalul e superb. Spor!

ai fost o mireasa frumusica foc....voalul superb

cristinalp
22.10.2009, 20:12:29
ai fost o mireasa frumoasa foc....pacat ca voalul e ivory...eu cat unul alb
spor la vanzare

Buna fetelor!!!

sorwyta
24.10.2009, 14:59:05
chiar nu va place deloc?:((

andrelutza_2010
28.10.2009, 15:29:46
chiar nu va place deloc?:((

mie imi place mult ... dar cum nici rochita n-am inca ...
ma mai gandesc.

Oricum, e foarte frumos si sigur il dai. Care ar fi ultimul pret acceptat ?

sorwyta
28.10.2009, 21:54:32
multumesc frumos...ma bucur foarte mult ca iti place .
L-as da cu 250 ron pentru ca mie imi place mult si e pacat de el dar e negociabil >:D< >:D< >:D<

sorwyta
17.11.2009, 14:57:18
fetelor chiar nu va place deloc?pretul e negociabil ...:(( :((

adryana_serban_m
17.11.2009, 19:48:55
foarte frumos sigur ii vei gasii o noua stapana

CONT-INCHIS-035
19.11.2009, 09:52:05
multumesc frumos...ma bucur foarte mult ca iti place .
L-as da cu 250 ron pentru ca mie imi place mult si e pacat de el dar e negociabil >:D< >:D< >:D<
Salut.
Voalul este foarte frumos, dar nu te supara pe mine. Faptul ca tie iti place foarte mult nu e un motiv sa il vinzi mai scump.
Daca iti place prea mult, eu zic sa nu-l vinzi.
De moment ce ai hotarat sa-l dai, in mod normal ori adopti pretul pietei, ori gasesti pe cineva care e dispus sa-ti dea banii dar fara tehnici de maipulare gen " e pacat de el", ori il tii acasa.
Nu am vrut sa te jignesc, nu vreau sa-ti cauzez vreo suparare, daca am facut-o imi cer iertare.

sorwyta
19.11.2009, 12:28:19
nu ma jignesti deloc....o sa treci s tu prin aceleasi sentmente si tu cand o sa fii nevoit a sate desparti de lucruri care au insemnat atat de mult pentru tine care ti-au daruit macar crampeie din viata unei printese asta ca sa nu mai calculam toate cautarile indelungi, nervi ,strangeri din dinti....si multe altele si atunci o sa vezi ca atunci cand spun ca e prea frumos ca sa stea in dulap eu chiar asa simt si nu e nici o tehnica de santaj in plus spusesem deja ca pretul e negociabil binisor :-< =;

atreya
19.11.2009, 13:57:08
nu ma jignesti deloc....o sa treci s tu prin aceleasi sentmente si tu cand o sa fii nevoit a sate desparti de lucruri care au insemnat atat de mult pentru tine care ti-au daruit macar crampeie din viata unei printese asta ca sa nu mai calculam toate cautarile indelungi, nervi ,strangeri din dinti....si multe altele si atunci o sa vezi ca atunci cand spun ca e prea frumos ca sa stea in dulap eu chiar asa simt si nu e nici o tehnica de santaj in plus spusesem deja ca pretul e negociabil binisor :-< =;

Eu te inteleg, dar sunt fete care uneori se simt bine sa faca morala..dar nu te supara ;)
Inteleg foarte bine ca iti place fff mult si e greu sa-l dai dar in acelasi timp realizezi ca nu ai de ce sa-l ti in dulap forever;;)

pup

atreya
19.11.2009, 13:58:43
Salut.
Voalul este foarte frumos, dar nu te supara pe mine. Faptul ca tie iti place foarte mult nu e un motiv sa il vinzi mai scump.
Daca iti place prea mult, eu zic sa nu-l vinzi.
De moment ce ai hotarat sa-l dai, in mod normal ori adopti pretul pietei, ori gasesti pe cineva care e dispus sa-ti dea banii dar fara tehnici de maipulare gen " e pacat de el", ori il tii acasa.
Nu am vrut sa te jignesc, nu vreau sa-ti cauzez vreo suparare, daca am facut-o imi cer iertare.

Nu te supara, dar daca ea a incercat sa manipuleze, cum consideri tu...tu chiar ai jignit-o!
si nu se face asa cu cineva pe care nu-l cunosti ;)
poti sa nu postezi nimic si sa schimbi subiectul nu sa certi!

sau doar incercai sa mai adaugi un mesaj la "mesaje" :))

sorwyta
19.11.2009, 14:14:15
Eu te inteleg, dar sunt fete care uneori se simt bine sa faca morala..dar nu te supara ;)
Inteleg foarte bine ca iti place fff mult si e greu sa-l dai dar in acelasi timp realizezi ca nu ai de ce sa-l ti in dulap forever;;)

pup
Multumesc frumos atreya:* :* :*

morenita
20.11.2009, 20:08:55
Eu zic ca,chiar daca imi vor fi super dragi,mai bine le vand decat sa se ingalbeneasca in dulap.Daca ar fi fost din tule alb,ti l-as fi cumparat...pretul e OK
Bafta la vanzare!;;)

nicoletaoff
29.11.2009, 12:43:00
este exact ceea ce imi doresc eu....doar ca eu am rochita alb...

nicoletaoff
28.01.2010, 18:40:16
:D am revenit..cred ca vreau voalul tau...

Leyla_85
29.01.2010, 11:24:45
Daca se razgandeste "Nicoletaoff", m-ar interesa si pe mine voalul. :*

atreya
02.02.2010, 09:11:50
il vreau eu!!!!!!!!

sorwyta
02.02.2010, 12:37:32
poze cu voalul gasiti aici! http://picasaweb.google.com/mhlbalan228
astept vesti de la voi.pupici dulci

atreya
02.02.2010, 13:57:48
poze cu voalul gasiti aici! http://picasaweb.google.com/mhlbalan228
astept vesti de la voi.pupici dulci
pls ataseaza o poza aici ca nu pot vedea link-ul din atasament....

sorwyta
02.02.2010, 14:15:32
pls ataseaza o poza aici ca nu pot vedea link-ul din atasament....
Imi cer scuze dar nu pot atasa deloc din cauza ca au dimensiuni prea mari si serverul de upload da eroare si nici nu le pot micsora.Mai incearca asa http://picasaweb.google.com/mhlbalan228/AlbumFaraTitlu#

atreya
02.02.2010, 14:18:39
Imi cer scuze dar nu pot atasa deloc din cauza ca au dimensiuni prea mari si serverul de upload da eroare si nici nu le pot micsora.Mai incearca asa http://picasaweb.google.com/mhlbalan228/AlbumFaraTitlu#

nu ma lasaaa....:((

Nikkole
02.02.2010, 14:41:00

Sper sa nu te superi, am atasat eu cateva poze... Spor la vanzare ! >:D<

crizanteme
02.02.2010, 19:05:03
imi place si mie voalul l-am cumpara eu

sorwyta
03.02.2010, 15:04:35
Multumesc foarte frumos NIKKOLE!!!:"> :*

atreya
08.02.2010, 10:01:01

este superb!!

:)
sa inteleg ca s-a cumparat?

sorwyta
08.02.2010, 17:13:58
Buna!
Anuntul e inca valabil dar eu am fost plecata cateva zile drept pentru care nu am mai dat pe la net (scuze:( ).Pentru cele interesate pretul voalului e de 250 ron.:* :* :*

Creizilup
19.04.2010, 20:34:44
Buna! Mai e valabil anuntul sau ai vandut voalul?

ardelean_ramona
04.06.2010, 17:04:26
Buna fetelor!!!
Daca il dai cu 200 il cumpar Eu sunt din Satu Mare si il trimiti cu curieratu.

Vinda
05.07.2010, 12:41:10
Imi doresc un voal de acest gen, mai e valabil anuntul?
Care e lungimea voalului?

Vinda
05.07.2010, 12:42:41
Pls, da-mi un PM daca e valabil anuntul, pentru ca ulterior am probleme in a gasi ceea ce am scris. (NU folosesc site-ul prea des). Mersi! :)